3ks velké sakura květ 3D Šablony Řezání kovů zemřít pro DIY projekty řemesla dekorace Scrapbook Papír Album greeting card

Nové

110.01 Kč

Horké Zboží

$7.75

$3.25

$2.95

$4.38

$3.25

$3.65

$1.65

$2.75

wy-plugin-start

Horké Zboží

$7.9

$2.9

$4.3

$2.3

$1.69

$2.99

$1.49

$3.5

wy-plugin-end

DUOFEN pohádkové zemře dát fantastický ostrý, čistý povrch, a může být použit ve většině prostřihovací stroje.

Všechny řezání zemře v obchodě byly vyvinuty naší profesionální designér.

Vaše zemře výrobky byly kvalitní řízené v procesech a jsou kontrolovány před odeslány.

Množství

3ks/set

Materiál

Vysoce kvalitní uhlíkové nástrojové oceli

Dokončovací

Stříbrný povlak

Velikost

Na obrázku

Čistá Hmotnost

8g

Značka

DUOFEN (Zhongshan Čína)

Pevné osnovy a detailní výseky mohou být vrstvené dohromady dává ohromující efekt – zejména v případě, zemře-řezy jsou bezplatné kontrastní barvy.Můžete použít tyto zemře s barevné karty nebo mirri karty, aby vytvořit neomezené jedinečné pohledy na projekty.

Vaše objednávka bude odesláno do 2-3 pracovních dnů.Většina dodávek vyžadovat, aby někdo přijmout a podepsat pro dodání k zajištění zboží jsou přijímány správně.Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa a příjem informace jsou správné, před provedením platby.

Doufáme, že se vám líbí váš nákup.Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdy hodnocení s podrobnými obrazy byly vysoce ceněny.Vaše pozitivní zpětná vazba bude silně povzbudit nás, aby se více vylepšení na kvalitu produktů a služeb v budoucnosti.Nicméně, pokud si nejste zcela spokojeni s bodem, prosím, kontaktujte nás před provedením hodnocení a komentáře.Sdělení, informace, které jste poskytli nám pomůže, aby se korekci a prevenci akcí pro kvalitu produktů a služeb v budoucnosti.

Někdy vzhledem k odlišné a dočasný celní politiky od země k zemi, balíček může přijet trochu později.Prosím, mějte pacienta pro dobu dodání.Nebo, pokud máte nějaké otázky o produktech, přepravní doby a naší společnosti, prosím neváhejte a kontaktujte nás.Budeme zpětnou vazbu brzy vám do 24 hodin, když jsme se dostat své zprávy.Děkuji.

Štítky: foto řezání papíru, cherry vzorníku, zemřít hvězda, řezání dřeva zemře album, umění zemře 3d, číňanů, sakura papírnictví, rukáv postava sakura, kniha tvorba zemřít, psací stůl stojan.

Číslo Modelu 020185
Vzor Typu Květina
Značka DUOFEN

Napsat svou recenzi!

3ks velké sakura květ 3D Šablony Řezání kovů zemřít pro DIY projekty řemesla dekorace Scrapbook Papír Album greeting card

Napsat svou recenzi!

Související produkty