Rantion Laserový Měřič Vzdálenosti 40 M 60 M 80 M 100 M Laserový Dálkoměr dálkoměr Elektronické Pásky Range Finder Nástroj Měření

Nové

398.48 Kč

Popis:

Představovat okamžité měření vzdálenosti, plochy a objemu, s jedním tlačítkem provozu, laserový dálkoměr může, aby vaše měření pohodlné a efektivní. Podpora single a kontinuální měření. Snadné cílení s světlé laserové ukazovátko a tam je také sčítání/ odčítání měření. Velký displej s podsvícením, můžete jasně vidět, že data mnohem jasnější ze všech směrů ve dne i v noci. Kompaktní a šikovný design, vynikající pomocník pro všechny více druhů měření.

Vlastnosti:

Podporu různých Režimů Měření: jednorázové měření, kontinuální měření, měření plochy, měření objemu a Pythagorova věta měření. Rychlé a Přesné Měření v Ploše, Objemu, atd.: Díky pokročilé laserové vysílače, fotochemické objektiv a optický senzor s vysokým rozlišením, tento měřič může poskytnout efektivní, stabilní a silné světlo odolné měření. Sčítání a Odčítání Výpočet k Dispozici: Může dělat plus-minus na data, délky, plochy, objemu nebo Pythagorovy věty, což je výpočet mnohem jednodušší. Přepínání Mezi Metr (m), Palec (in), Stop (ft): Pohodlné pro vás číst výsledky měření. Další Pozorování Funkce: optická čočka je pro potvrzení hodnoty měření dosažení standardní přesnost při měření. Vestavěný-in Bubble: pomocník pro měření realizovat intuitivní úhel a přesné měření. Lehký a Přenosný: Kapesní anti-smyk design s měkkou gumovou straně pláště, stejně jako krk umožňuje snadné uchopení nebo vzít ven pro měření.

Specifikace:

Název Položky: Laserové Dálkoměry Typ: Kapesní Materiál: ABS + Silikon Barva: Zelená Rozsah Volitelné: 40m, 60m, 80m, 100m Přesnost: ±3 mm Měrné Jednotky: m/ft/inch Powered By: 2 * AAA 1.5 V Baterie(Baterie Nejsou Součástí balení) Teplota: 0-40℃ Stupeň ochrany: IP54 Měření Měřítko: Přední/Zadní Benchmark Max. Historie Měření Skladování: 20 Sad Podpora: Kontinuální Měření, Měření Plochy, Měření Objemu, Podsvícený Displej, Pythagorovy Věty, Sčítání A Odčítání, Bzučák, Max.&Min. Hodnoty Měření Velikost: 118*54*27mm Vhodné Pro: Délka, Výška, Plocha, Objem, Měření, atd.

Balíčku Včetně:

1 X Laserové Dálkoměry(Baterie Nejsou Součástí Balení) 1 X Na Krk

Poznámka:

1.Prosím, vyměňte baterie, když přístroj má nízkou životnost baterie. 2.Prosím, vyjměte baterie, když přístroj není v provozu po dlouhou dobu.

Štítky: darth sidious, mi měřič vzdálenosti, vintage měřicí pásky, laserové ukazovátko, záznam zvuku, měření délky nástroje, 3 v 1 digitální páskou opatření, dálkoměr vodotěsné, pokos měření, metro laser.

Značka WinAPEX

Napsat svou recenzi!

Rantion Laserový Měřič Vzdálenosti 40 M 60 M 80 M 100 M Laserový Dálkoměr dálkoměr Elektronické Pásky Range Finder Nástroj Měření

Napsat svou recenzi!

Související produkty