Sklo Kungfu Čajový set Stiskněte tlačítko AUTO-OPEN Art Šálek čaje, čajovou Konvici s Infuser TP-757 700ml elegantní styl čajové soupravy infuser de cha

Nové

287.83 Kč

Klepněte na tlačítko zobrazit supervelkých obrázek

Klepněte na tlačítko zobrazit supervelkých obrázek

Klepněte na tlačítko zobrazit supervelkých obrázek

Klepněte na tlačítko zobrazit supervelkých obrázek

Klepněte na tlačítko zobrazit supervelkých obrázek

Klepněte na tlačítko zobrazit supervelkých obrázek

Jméno: *Sklo konvice na Čaj*Kamjove TP-757 kung fu Auto-open Art Šálek Čaje 700ml Doprava Zdarma!! Původ: Guangdong Province, Čína Kapacita: 700ml Materiál: Varné Sklo/PV Čistá Hmotnost: 277grams Hrubá Hmotnost: 375grams Funkce: *Stiskněte tlačítko ventilu. Snadné ovládání. Zatímco zastavit stisknutím. žádné prosakování *Vysoká účinnost filtrace zajistit, aby čistý čaj *neabsorbuje pachy, může ovládat sílu, ale Zachovat původní aroma, ideální pro posilující čaj. *Snadné použití, může být použit, aby vařit, filtr a pít čaj *Není třeba použití jiné hrnce, ideální pro osobní a hosty použití. *Vaří čaj oolong, černý čaj, květ, čaj, káva a další druhy sáček čaje. *To je ideální pro použití doma, v kanceláři, v cestě, V restauraci, v čajovně a na zasedání, atd. Pro Pu erh čaj, oolong čaj, černý čaj, zelený čaj, květ čaj, bylinné čaje.

Způsob dopravy, Doba přepravy Letecké Zásilky Do Hong Kong Post Ekonomického Mezinárodní námořní Letecké Zásilky Singapore Post Ekonomického Mezinárodní Přepravní Všechny naše objednávky loď s registrovanými Leteckou Poštu s sledovací číslo. Pro Rychlost Post,UPS,EMS,DHL, kontaktujte nás pro rychlost. 10-21 pracovních dnů 10-21 pracovních dnů Povrch Mail, Hong Kong Post ( Standardní Paušální Přepravní Služby , Standardní Int ' l Paušální Dopravy ) 40-60 Pracovních Dnů *Manipulace Době přepravy Do 72 Hodin Po obdržení Platby. Naše přepravní poplatky zahrnují balení (krabice, pěna & wrap atd), manipulace a dopravy poštovné.

Mezinárodní Doprava

Jsme loď na celém světě, ale nemůže se loď APO, FPO. Pokud nenajdete vaše země v seznamu uvedena,

prosím, kontaktujte nás pro přepravní sazby.

Celní

Zákazníci mohou být předmětem dovozních cel a daní. Budeme však vám účtovat pouze pro

kupní ceny, poštovné a balné . Žádné další poplatky vzniklé při celním odbavení

musí být zaplaceny pro vás.

Přepravní Škody A Ztráty

Lodní poškození a ztráty dopravce. Zákazníci mají možnost obdržet přesnou položku nebo

vracení peněz. Zkontrolujte, zda všechny objednávky ihned po příjezdu. Do 72 hodin od obdržení hlášení škody

nám. Pokud to bylo více než 40 dní od data objednávky, a to neobdržel, kontaktujte R. J. Čaj

Dům vyšetřovat místo vaší objednávky. Zatímco budeme pracovat rychle najít, poslat další

nebo vrátí kupní, prosím, umožňují až 15 dní pro rozlišení.

Je to Nejbezpečnější Typ Platby, akceptujeme Pouze. ----------Všechny Hlavní kreditní karty prostřednictvím ---------- používáme pro všechny naše zpracování Plateb a tam je žádná potřeba pro vás mít účtu pomocí Platby Kreditní Kartou. zpracování plateb používá prvotřídní šifrované zpracování plateb systémy pro ochranu našich zákazníků před podvody.

Kontaktujte nás:

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím "Zeptejte se Prodejce Otázku", nebo Jít na konci prodejní rekord na mém otevřete rozbalovací menu a zvolte možnost kontaktovat prodejce/ Kupující Obdržel Tuto Položku Do 14 dnů Můžete Vrátit Tuto Položku , Kupující Zaplatí Zpáteční Lodní Poplatek A Prodávající Náhrady Po Návratu Položku Přijaté.

Pokud jste obdrželi nesprávné, poškozené nebo vadné položky, kontaktujte nás pro výměnu na naše náklady.

Jsme rádi, aby vám pomohl s výměnou do 3 dnů od obdržení produktu, za předpokladu, že všechny originální balení a příslušenství jsou v původním stavu. Kupující bude odpovědný za vrácení zboží. Vrátit čas zpracování obvykle trvá 10-14 pracovních dnů.

Náhrada Obsahovat Pouze Položky!!!

Zpětnou Vazbu Podmínky:

Odjezdem Negativní nebo Neutrální zpětnou Vazbu nevyřeší problém, prosím kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti před odchodem zpětnou Vazbu. Nabízíme vynikající služby zákazníkům.Ujistěte se prosím, kontaktujte nás před odjezdem zpětnou vazbu. Naším cílem je vaše spokojenost.

Štítky: auto konvička, porcelánové konvici, gumové pohár set, konvice tefal, keramická japonská konvička, sklo hrnec čaje, konvice čajové konvice, alkohol nastavit sklo, Latinské, sada čaj.

MPN Neplatí
Materiál Sklo
Model TP-757
UPC 6920255853623
Značka VINRITO

Napsat svou recenzi!

Sklo Kungfu Čajový set Stiskněte tlačítko AUTO-OPEN Art Šálek čaje, čajovou Konvici s Infuser TP-757 700ml elegantní styl čajové soupravy infuser de cha

Napsat svou recenzi!

Související produkty