Vrtulník vojenský vrtule letu stříkající vodě tkaniny plakát obývací pokoj domácí zeď dekor plátno, hedvábí, umění tisknout KM571

Nové

105.54 Kč

Vítejte na W orld F abric Plakáty

Plakát materiál používáme Tkaniny, s jemnou strukturou a hladký povrch. Je tenký, není vodotěsný, ale to může být zachována po dlouhou dobu.

Vzhledem k rozdílu mezi monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

Zaručujeme, že styl je stejný, děkujeme za pochopení.

Pokud si myslíte, že máte špatné zboží nebo nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás PŘED otevřením sporu, a my vám najít řešení.

Nabízíme také dřevěné rámy s plakáty, a můžete si vybrat vaše plakáty s nebo bez rámů. Rám je diy stylu, a musíte jej nainstalovat sami. Installtion je snadné a zábavné. Můžete si vychutnat to.

Existuje poměrně některé volby pro plakáty různých velikostí, s nebo bez rámů. Můžete jen kliknout na tlačítko, aby se váš výběr.

Rámy mají pevné velikosti, takže pokud nemůžete najít správnou velikost, prosím, kontaktujte nás před platbou.

Aktuální plakát vypadá takto:

O Vlastní Plakát

Pokud chcete vytisknout vlastní plakát, prosím, kontaktujte nás a pošlete své oblíbené obrázky . Fotografie může být jakéhokoliv formátu JPG lepší. Vyšší pixelů obrázky, lepší plakáty podívat. Po obdržení, zašleme vám speciální odkaz, a pak se obrázky zpracovávají pro tisk. Kromě výběru obrázků, můžete si také vybrat svou oblíbenou velikost.

Budeme poskytovat nejlepší kvalitu a nejlepší služby pro vás. Tento obrázek pochází z internetu, takže nemůžeme ujistěte se, že to nebude nikomu ublížit je to správně. Pokud to poškozuje vaše právo, prosím, kontaktujte nás, a my vám ji okamžitě odstranit.

Pokud máte jakékoli otázky nebo pochybnosti, prosím neváhejte a kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách vyřešit to.

Děláme podnikání s integritou, upřímně.

Přeji vám každý den šťastný, a šťastný nakupování!

Štítky: oslavenkyně téma, dekor vojenské, muaythai, kpop polštář, vzduchu hodiny, zemědělství drone stříkací systém, plakát na zeď, vrtule dekorace, jak, vojenské plakát, tkaniny plakát vrtulník.

Podpora Základní Plátno
Originální No
Formulář Byt
Materiál HEDVÁBÍ
Předměty Krajina
Styl Moderní
Rám No
Číslo Modelu NO
Střední Akryl
Režim rámečku Nerámováno
Typ plakát
Technics Sprej Malování
Značka ZKunZMeiDecor

Napsat svou recenzi!

Vrtulník vojenský vrtule letu stříkající vodě tkaniny plakát obývací pokoj domácí zeď dekor plátno, hedvábí, umění tisknout KM571

Napsat svou recenzi!

Související produkty