Svatební laskavost dárek a dárky -- Svatební party Suvenýr Plumeria Květinově-Vonná Svíčka s Keramický svícen 50ks/lot

Nové

2 259.99 Kč

vítejte na návštěvě našeho obchodu: Možná, že najdete něco, co se vám líbí na párty nebo svatbu a budete mít nejlepší cenu

svatební laskavost dárek a dárky -- Svatební party Suvenýr Plumeria Květinově-Vonná Svíčka s Keramický svícen 50ks/lot

Specifikace

Název produktu "Plumeria" Květinové-Vonná Svíčka s Keramický svícen

Rozměr 7.5 x 7.5 x 6 cm

Materiál Sójové Vosk / Parafín

Barva Jako Obrázek Zobrazen

Popis Produktu

Naprosto opojný! Květinová vůně stejně okouzlující jako samotná svíčka přináší krásu kytice nevěsty všude, kde to jde. A plumeria-vztahuje svíčku, s jeho krásné odstíny svatební-bílá a slonová kost, je připomínající ruční práce, starožitné krajky. Odpočívá na skořápka-bílý, keramický svícen, toto nádherné svíčky byl navržen tak, aby mluvit o své stoly. 2.5" h x 2" w svíčka a 3" w svícen dorazí prezentovány v jasné, 2.5" x 3" x 3" dárkový box zdobí čiré, bílá organza stuhu a luk a odpovídající, plumeria "Pro Vás" tag.

KUPUJÍCÍ BY MĚL VĚDĚT, PŘED CÍLEM:

1)Platba

Akceptujeme platby přes Vázaný nebo Western Union pouze

2)Doprava

1)Všechny výrobky budou přísně kontrolovány před odesláním a nabízíme 14 dní výměna

servis od dopravy, datum, proti vadné výrobky.

2)Pls zkuste poskytnout tak detailní informace jako posisble pro adresu,jako je psč,domácí telefon a číslo Mobilního telefonu

3) zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního určit, jaké dodatečné náklady budou před nákupem.pro vlastní nebo vzdálené oblasti

Budeme loď do 3-5 pracovní den po zaplacení potvrzena.

3)Výnosy

Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna nebo obchod úvěr.

Vadné zboží musí být vráceno do 14 dnů od dodání datum. Zákazník je odpovědný za vrácení.

Je důležité deklarovat svůj balíček jako "Produkt pro Návrat" na Celní Prohlášení Formou, a také $1 jako obchodní hodnotu.

Vyhrazujeme si právo odmítnout veškeré výnosy pro naše důvody.

Jsme nebude odpovědná zákazníkovi za žádné škody přesahuje množství peněz, které zákazník skutečně zaplatil nás.

4)Krmit zpět oznámení(DŮLEŽITÉ)

Necháme pozitivní zpětnou vazbu, jakmile dostaneme vaši platbu,prosím, kontaktujte nás před nechte Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu, Budeme s vámi, dokud nebudete spokojeni. Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojeni kupující a příjemné nakupování s námi. Prosím, napište nám před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.protože budeme dělat, co můžeme, aby tento problém vyřešit.děkuji vám za vaši spolupráci.

Kontaktujte nás

Staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl. Budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.děkuji!!!

Štítky: havajské plumeria, vzorek narozeninové dárky, křest suvenýr, adventní svíčky držáky, suvenýr zvonky keramické, svícny víčka, prozradí svatební, plumeria dekor, narozeninová giveaway, dinosaurus party prozradí.

Typ Jiné Slavnostní & Party Dodávky
Číslo Modelu Oem
Příležitosti Dětský Den
Materiál Pryskyřice
vzor NIC
Počet Ks 1ks

Napsat svou recenzi!

Svatební laskavost dárek a dárky -- Svatební party Suvenýr Plumeria Květinově-Vonná Svíčka s Keramický svícen 50ks/lot

Napsat svou recenzi!

Související produkty