Sexy policistka Home Dekor Samolepka na Zeď Pro dětský Pokoj obývací pokoj pokoj pro Mládež Vyměnitelné Vinyl Zeď Obtisky S39

Nové

113.85 Kč

Kupující FAQ: 1. Jak dlouho bude dodávat na objednávku? Odpověď: dobrý den, za normálních okolností, tři dny dodání. 2. Jak často budu dostávat produkt? Odpověď: dobrý den, bude doručena v období závazku, obecně 7-35 pracovních dnů (s výjimkou speciálních zemí). 3. Jsem neobdržel ve lhůtě závazek produktu, jak to udělat? Odpověď: dobrý den, pokud v době, sliboval, nedostal, a já vám plnou náhradu, budu nést většinu Prosím, nedělejte si starosti. 4. Obdržel jsem poškozený produkt, jak to mám udělat? A: výrobky podléhají přísné balení, za normálních okolností není poškozena, pokud je výrobek poškozen, jsme vám plnou náhradu, Prosím, nedělejte si starosti.

Informace o produktu Výrobce: WXDUUZ Balení Obsahuje : Samolepky na Zeď & Transfer Film & Uživatelská Příručka Materiál : ekologický PVC * Obrázek je pouze pro referenční účely a nemusí přesně odpovídat skutečné velikosti.

Štítky: megatron hračka, dekor hráč pokoj, monako plakát, dekor gamer, výzdoba prostor, sexi samolepka na zeď, hráč pokoj, nálepka lampa, vrtulník náhradní, výzdoba domů.

Téma PORTRÉT
Klasifikace Samolepky Na Okno
Materiál PVC
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Scénáře ZEĎ
Specifikace Single-piece Package
Styl Kreslený
Značka WXDUUZ

Napsat svou recenzi!

Sexy policistka Home Dekor Samolepka na Zeď Pro dětský Pokoj obývací pokoj pokoj pro Mládež Vyměnitelné Vinyl Zeď Obtisky S39

Napsat svou recenzi!

Související produkty