2020 nové BXT Kole Expander Plug Horská Kola Kmenových carbon top čepice s šroub Headset Kryt kol jízda na Kole Příslušenství

Nové

148.39 Kč

Vážení Kupující ,

Vítejte na našich BXT on-line obchodu na Koronavirusvcr.cz .Naše společnost je výrobcem dílů oxidu jízdních kol a příslušenství . Nyní rozšiřujeme náš trh v maloobchodní trh . Nejlepší cena , výborná kvalita , rychlé dodání a zaručené služby jsou našimi přednostmi . Protože jste si mohli koupit deirectly z naší továrny a vystřihnout prostředníka . Jistě budete mít velkoobchodní ceny na stejné kvalitní úrovni. Děkuji vám za vaši podporu ! Užijte si vaše nakupování zde !

S Pozdravem .

Nákup Poznámky

(1)O Logistice

1 .Koronavirusvcr.cz Standard nebo EMS Doprava

2 .Dopravní zácpy, špatné počasí nebo nějaké vyšší moci, které mohou mít vliv na logistiku času. Pochopte prosím, že některé z těchto situací jsou mimo naši kontrolu.

(2)O Daňové

Placení daně je povinností každého občana, takže kupující musí být odpovědný za všechny daně ve svých zemích. Pokud díky daňovým problém, kupující odmítnout převzetí zboží, pak kupující musí platit pro nákladní dopravu poplatky .Můžeme prohlášena za nižší cenu na faktuře pro vás, aby se zabránilo vysoké celní poplatky.

(3)O Zpětnou Vazbu

Vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité!Pokud nejste spokojeni s výrobkem,prosím, kontaktujte nás nejprve opustit žádné negativní zpětná vazba nemůže vyřešit váš problém, Budeme jednat s vámi vyřešit všechny problémy co nejdříve!

Štítky: grip, headset mtb, díly jízdních kol velký, carbon řídítka mtb, karbonový rám, bicycl, konec hlavy sada, karbonová vidlice bmx, cubrebotas ciclismo, bxt rám.

Hmotnost 8+-2g
Vrtání Pr 28.66 mm
Dokončit matný/ lesklý
Velikost 1-1/8''
Průměr vrtání 28.6 mm
Materiál uhlík
Číslo Modelu BXT-expander
Vnější Průměr viz detail
Výška viz detail
Značka BXT
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

2020 nové BXT Kole Expander Plug Horská Kola Kmenových carbon top čepice s šroub Headset Kryt kol jízda na Kole Příslušenství

Napsat svou recenzi!

Související produkty