Nové švihadla Dlouhé švihadlo pro Multiplayer Skupina Týmová Sportovní Hra Drop Shipping

Nové

211.71 Kč

tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Nový Skok Lana Dlouhé švihadlo pro Multiplayer Skupina Týmová Sportovní Hra Drop Shipping

Vlastnosti:

1. Skvělé pro multiplayers sportovní trénink a fitness cvičení.

2. Rukojeť, pletené bavlněné lano, pevnější, cítit se lépe, více vhodné pro skupinové použití.

3. Pro fitness trénink, rychlost, box, přeskočit, sport, skok, cvičení a fitness trénink

4. S mimo protector, které zvyšují jeho životnost

5. Více velikostí pro výběr, můžete si koupit podle vašich potřeb

Specifikace:

Délka: 3/5/7/10/12/15/20 metr

1x švihadlo Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Koronavirusvcr.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: pro švihadlo, přeskočit lano, dětské švihadlo, švihadlo smart, děti švihadlo, sag, crossfit švihadlo, lano sport, crossfit provaz, švihadlo bezdrátové.

Typ Skupina Přeskočit Lano
Značka Mix&vybavení
Materiál Dřevěná Rukojeť
Název Oddělení Unisex
Délka 10 m (Group)
Funkce Komplexní Fitness Cvičení
Číslo Modelu skok

Napsat svou recenzi!

Nové švihadla Dlouhé švihadlo pro Multiplayer Skupina Týmová Sportovní Hra Drop Shipping

Napsat svou recenzi!

Související produkty