Elektrické Penis Čerpadla, USB Dobíjecí Automatické Penis, Zvětšení Penisu, Vakuové Pumpy Penis Prodloužit Masér Dospělý Sex Hračky pro Muže

Nové

495.07 Kč

Produkt Úvod

Elektrické Penis Čerpadla, USB Dobíjecí Automatické Penis, Zvětšení Penisu, Vakuové Pumpy Penis Prodloužit Masér Dospělý Sex Hračky pro Muže Napájen 3 AAA baterie Tipy: Přihlásit se do našeho obchodu a budete mít šanci získat dárek (Prosím, zanechte vzkaz, aby nám po přihlášení v našem obchodě) ochrana Osobních údajů je Zaručena: Vaše soukromí je nesmírně důležité pro nás. Aby se zabránilo rozpaky a ochranu soukromí našich zákazníků, není tam žádný citlivý slovní zásobu na obalu výrobku.

Rozměry Výrobku

2 extra silikonové penis kroužky zahrnuty

Návod k Použití

Namažte vnitřní stěny válce a sami. Vložte svůj penis do válce. Válce by měla zůstat pevně přitlačí k základně penisu, aby vzduch z úniku. Pomalu se začne pracovat čerpadlo. Tam bude mírný pocit, jako vzduch je nasáván z tlakové láhve. Pro začátečníky, je důležité začít tento proces pomalu, aby se zabránilo nepohodlí. Nezapomeňte stisknout bezpečnostní ventil v případě, že vakuum se stává bolestivé. Pokračovat v čerpání/odvádění vzduchu, dokud jste našli úroveň vakua vhodné pro: penis by měl vypadat oteklé, ale neměly by ublížit. Nyní ujistěte se, že žádný vzduch uniká (pokud je potřeba) a počkej 20 minut. Možná budete muset čerpadlo dále během této doby udržovat vhodnou hodnotu podtlaku ve válci. Jakmile relace je kompletní, měli byste se objeví silnější/delší a mají zvýšenou citlivost. Tyto výsledky jsou účinné po dobu 24 hodin, ale může dojít k trvalé výsledky prostřednictvím dlouhodobé užívání. Doporučujeme 3-4 sezení týdně.

Bezpečný Materiál

Vysoce kvalitní silikonové penis, kroužek

Elektrické Penis Čerpadla

Součásti: 1. ABS regulátor výkonu 2. Kvalitní PC tube 3. Kvalitní silikonový kroužek

Jak Funguje Čerpání

Dlouhé stisknutí na 3 sekundy pro zapnutí a vypnutí 1. Stiskněte tlačítko 1 čas: první nízké úrovni 2. Stiskněte 3 čas: třetí vysoké úrovni 3. Stiskněte tlačítko 4 čas: Zpět na první nízké úrovni

Zvětšení Penisu

Zvýšit penis délky a obvodu, Překonat erektilní dysfunkce

Reálné Obrázky

O Balíčku

Používáme neprůhledné balení, žádné sexy slovy, nikdo nebude vědět, co je uvnitř, budeme chránit svůj produkt a soukromí.

O Produktu

1.Všechny produkty jsou 100% zbrusu nové, funkční a pečlivě zkontrolovat před odesláním ven. 2.Všechny produkty jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, 100% bezpečnost, neškodný k tělu.(Produkt je vyroben ze silikonu, a proto produkuje normální silikonové zápach. Prosím, nebojte se, je to bezpečné. Je doporučeno před použitím čisté. Poté, co jeden nebo dva úklidy, vůně se bude postupně zmizí.)

O Zásilce

Budeme posílat objednávku do jednoho nebo dvou pracovních dnů. Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, svátky a tak dále. Pokud příkaz není přijat v prohlašuji, že čas, prosím, kontaktujte nás.

To, co měli udělat, pokud narazíte na problém výrobek

Pokud výrobek nefunguje správně, obraťte se na naši zákaznickou službu v čase. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a snaží se poskytovat 100% uspokojivé řešení.

O Pracovní Době

Protože časový rozdíl, tam bude zpoždění v komunikaci. Náš zákaznický servis vám odpovědět co poprvé, když vidí vaši zprávu. Prosím, buďte trpěliví.

O Zpětnou Vazbu

My zacházet s našimi zákazníky jako naši přátelé. Jsme upřímně doufám, že budete mít příjemný zážitek při nakupování v našem obchodě. Vaše podpora je pro nás velmi důležité. Pokud jste spokojeni s výrobkem, prosím, nezapomeňte nechat nám pět-star zpětnou vazbu.

Štítky: peni čerpadlo, jelq nástroj, penice rozšíření čerpadlo, elektrické penis čerpadla, ruku těsnění, elektrické muž sex hračka, uzar penis čerpadla, erotické ústní, elektrické penis čerpadla, penis terapie.

Značka gelugee
Sexuálně Sugestivní No
Původ KN(Původu)
Velikost Vacuum Penis Pump
Materiál Lékařský Silikon
Obscénní Obrázek No
Číslo Modelu elektrické penis čerpadla
Typ Položky Penis Čerpadla

Napsat svou recenzi!

Elektrické Penis Čerpadla, USB Dobíjecí Automatické Penis, Zvětšení Penisu, Vakuové Pumpy Penis Prodloužit Masér Dospělý Sex Hračky pro Muže

Napsat svou recenzi!

Související produkty