Levné Ceny Šifon Svatební Pozadí Opona Panelu Fázi Pozadí Photo Booth Naše Dveře Svatební Závěsy Událost, Party Dekorace

Nové

191.67 Kč

MNOŽSTVÍ: šifon pozadí závěsy Materiál: šifon Polyester Barva: Bílá Černá Červená Zelená Královská Modrá ... Celkový Rozměr: 2pcs70x180cm 2pcs120x240cm 2pcs150x300cm Tyč Kapsy: 4 Prodej je na pozadí pouze tehdy, stojan se prodává samostatně Všechny rozměry jsou přibližné měření, Vzhledem k různé nastavení světla skutečná barva se může lišit od obrázků.

1. O barva: Všichni zboží jsou brány v naturáliích. Ale střelba světlo, úhel a nastavení monitoru a dalších faktorů může způsobit, že existence určité barvy v obrázcích, není problém s kvalitou, prosím přednost v naturáliích, děkuji! 2. O velikosti: Všechny rozměry jsou měřeny ručně, to je normální jev za chybu měření, obecně, měření, chyba 1-3 cm,doufám, že budete rozumět! 3. O tarif: Všechny naše cena není uzavření celní, doprava nákladní doprava je jen poplatek za dopravu, tarif je účtován vaší zemi je Vlastní od dovozce, a každá země má Vlastní Pravidla se liší, Pokud máte tarif, měli byste věnovat sami, doufám, že se vám o tom bude vědět!

. Vadné zboží musí být vráceno do 7 dnů od data dodání.

. Pouze vadné položky mohou být nabízeny výměnu nebo náhradu.

. Prosím, ujistěte se, že udržet původní balení pro návrat.

. Kupující by měl zaplatit expediční poplatek pro návrat v jakékoliv situaci, s výjimkou naše chyby.

. Budeme neodpovídá kupujícímu veškeré škody a ztráty, mimo pořadí, částka, kterou kupující skutečně zaplatil nás.

. Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojený zákazník a příjemné nakupování u nás.

. Pokud jste spokojeni s nákupem a náš celkový servis, prosím, zanechte nám 5 hvězdiček zpětnou vazbu, a budeme dělat totéž pro tebe.

. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem v žádném případě, prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme, že obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.

. Neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků.

Štítky: čínské hedvábné tkaniny, narozeniny, výzdoba, strana, Pozadí, Pozadí, slavnostní svatební dekorace, svatební dekorace pozadí, závoje hen party, široký fotografování kulis, šifon tkaniny pro šaty, pozadí opony svatební.

Číslo Modelu ERtain-YTTW
Značka SHENGXuntex
Materiál Šifon Tkaniny
Příležitosti velikonoce
vzor Plná Barva

Napsat svou recenzi!

Levné Ceny Šifon Svatební Pozadí Opona Panelu Fázi Pozadí Photo Booth Naše Dveře Svatební Závěsy Událost, Party Dekorace

Napsat svou recenzi!

Související produkty