Pro Vauxhall Astra, Combo, Meriva Vectra Zafira F23 Řadicí Tyč Opravy Bush

Nové

206.38 Kč

Nylonové bush v rámci zámek řadící mechanismus nosí způsobuje přebytek pohyb a řazení poruch.

V rámci řadící páky jednotka je nylon plastové pouzdro, které se otáčí na kulovém kloubu.V průběhu času měkké nylonové nosí vedoucí k nadměrnému pohybu na kulovém kloubu, který se projevuje jako přebytek hrát v řazení.Tento přebytek play umožňuje gearstick pohybovat nahoru a dolů vnitřní mechanismus, což vede k uvolněné pocit, že při výběru zařízení, nebo může dokonce ztěžují vyberte některé zařízení.

Tento přebytek play umožňuje gearstick pohybovat nahoru a dolů vnitřní mechanismus, což vede k uvolněné pocit, že při výběru zařízení, nebo může dokonce ztěžují vyberte některé zařízení.Dříve jediným řešením tohoto problému bylo vyměnit celý zámek řadící shromáždění jako byl bush není k dispozici jako samostatný díl.

Barva:Černá

materiál:plast

Obsah Balení:

1ks * Posun řadicí páky

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: opel astra j, astra pedál, bmw e83 x3, arm bush, zařízení plastové, gear shift knob, tenká pouzdra, opel astra sklo, řazení volvo, opel astra.

Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Pro Vauxhall Astra, Combo, Meriva Vectra Zafira F23 Řadicí Tyč Opravy Bush

Napsat svou recenzi!

Související produkty