ELITAONE jízdních Kol Uhlíkových Vláken Držák na Láhev MTB Road Bike Carbon Láhev Klece Cyklistika

Nové

119.61 Kč

ELITA ONE Carbon Fiber Vody Láhev Klec

Ať už jste na koni rychle, na silnici nebo na nerovných silnicích, můžete zajistit, že úplné láhev je pevně na místě, zatímco na koni a na kole láhev s vodou může být rychle a snadno přístupné při jízdě.

Model výrobku: 7100 Materiál: hliníkové slitiny Průměr: Cca 73mm/2.87 v Hmotnost: cca 35g+/-3g Povrchová úprava: červená

Model výrobku: 7101 Materiál: carbon fiber Průměr: Cca 73mm/2.87 v Hmotnost: cca 20g+/-3g Povrchová úprava:3K lesk

Model výrobku: 7105 Materiál: carbon fiber Průměr: Cca 73mm/2.87 v Hmotnost: cca 20g+/-3g Povrchová úprava:3K matný

Zdarma Vrátit :

dostanete 15 dní (na vrcholu na-čas, datum dodání) se rozhodnout, jestli chcete zachovat nebo vrátit zboží z jakéhokoli důvodu, jak dlouho jak oni jsou nepoužité, neprané a v původním stavu – kompletní s originální balení, etikety, atd. Je to snadné a rychlé:Snadné• Vrátit zboží v místě a snadno。 V současné době podporované země patří pevninské území Spojených Států, Kanady, Austrálie, Spojené Království, Francie, Španělsko, Německo, Rusko, Jižní Korea, Saúdská Arábie, spojené arabské EMIRÁTY, Itálie, Nizozemsko, Polsko, Brazílie a Izrael.

Koronavirusvcr.cz standardní poštovné

Používáme Koronavirusvcr.cz standardní doprava, aby loď balíček k vám, s časovým limitem pojištění. Pokud vaše objednávka ochranná lhůta končí a jste neobdrželi balíček, můžete otevřít spor a dostanete plnou náhradu!

Štítky: obří cyklu držák na láhev, ec90 carbon, rám twitter, karbonový rám, bike příslušenství obecné, láhev s vodou klece, carbon sedlovka elita, titan láhev klec, držák lahví, kolo láhev klec.

Původ KN(Původu)
Hmotnost (g) 22g
Značka ELITA JEDEN
Číslo Modelu 7101/7105

Napsat svou recenzi!

ELITAONE jízdních Kol Uhlíkových Vláken Držák na Láhev MTB Road Bike Carbon Láhev Klece Cyklistika

Napsat svou recenzi!

Související produkty