Ptačí Klec Kryt Prachotěsný Semen Catcher Nylon Mesh ptačí zob Net Guard pro Délky 30-45cm Ptačí Klec

Nové

91.68 Kč

Vlastnosti:

Univerzální velikost: Tento ptačí zob net je vhodný pro ptačích klecí o délce 30-45CM/11.81-17.72 in(o).Výška ptačí zob net je asi 30CM/11.81 in.Vhodné pro většinu ptačích klecí, papoušek, klece, atd. Gumičku lze libovolně upravit velikost.Před nákupem, prosím, potvrďte, zda velikost je vhodná pro vaše ptačí klec.A prosím, na vědomí, že výrobek neobsahuje ptačí klece.

Vysoce kvalitní Materiály: Vyrobena z nylonové síťoviny, měkké a prodyšné tkaniny umožňují cirkulaci vzduchu, gumičky jsou silné, velmi silné a odolné.

Udržet Podlahu v Čistotě: nylon mesh semen catcher je pevně instalován kolem ptačí klece, aby se zabránilo peří a zbytky potravin z chovné prostředí v ptačí kleci od stříkající mimo klec.

Snadno Opravit: horní a dolní části klece kryt mít flexibilní design.To bude držet klec kryt pevně a zabránit kryt z posuvných.

Snadno se Čistí: bird seed catcher je pračka v bezpečí, a to může být rukou-omýt, a to je rychle schne během několika minut.

Specifikace:

Název: Ptačí Klec

Velikost(cca): výška - 30CM/11.81, elastické kapela může protáhnout.

Barvy: bílá, černá

Vhodné pro ptačí klece(o): tento ptačí zob net je vhodný pro ptačích klecí o délce 30-45CM/11.81-17.72 in.

Materiál: mesh

Vhodné pro: kulatá ptačí klec

Použití: zabránit peří a zbytky potravin z chovné prostředí v ptačí kleci od stříkající mimo klec, která vážně ovlivňuje hygienu životního prostředí a způsobuje časté čištění a časově náročné a energeticky náročné.

Balení Seznam:

1*Ptačí Zob Net

Štítky: proti ptačí net, klec, bird síť, perroquet klece, ptačí klec kryt, klec, ptačí klec past, holub past, ptačí klec sukně, cage mesh.

Vhodné pro ptačí klece pro ptačích klecí o délce 30-45CM
Velikost height 30CM
Materiál Další
Barvy Bílá, černá
Typ Pták obálky
Jméno Ptačí klec úvodní obrazovku

Napsat svou recenzi!

Ptačí Klec Kryt Prachotěsný Semen Catcher Nylon Mesh ptačí zob Net Guard pro Délky 30-45cm Ptačí Klec

Napsat svou recenzi!

Související produkty