3KS Původní Zbrusu Nový R21 R22 R51 Náhradní Baterie pro Power Cap Neviditelný Plot Dog Obojek Krevní Glukózy Metr, Baterie

Nové

311.07 Kč

Tyto baterie jsou zaručena 100% kompatibilní s vybraným R21, R51 Přijímač Obojky,Hodí Neviditelný Plot Značka Počítač Obojky (platina, titan a microlite přijímače)!!!Napětí: 3V Kapacita: 170mAh INSTALACE: 1,Odstranit staré Power Cap jednotku vložením mince do slotu baterie a otočte proti směru hodinových ručiček. 2,Po 5 minutách, vložte nové Power Cap jednotku do komory pootočením ve směru hodinových ručiček a zamykání na místě. 3,Zarovnat sloty s značky na přijímač. 4,Po instalaci, počkejte 10 minut, než začnete přijímač signálu pole.Pozor:nedodržení těchto kroků může mít za následek přijímač není aktivace správně.Pro nejlepší výkon a pet bezpečnost,test power cap pravidelně.obraťte se na prodejce nebo insttallation příručka pro zkušební postup.Neotevírejte víčko moc,neodhazujte do ohně,rechargeor vystavit obsah vody.Výsledkem může způsobit vytečení nebo explozi vedoucí k poranění osob.Balení: 3 x baterie Dodací lhůta Tipy:

Všechny balíček zaslán E-paket nebo POSTNL doporučeně metoda loď.s sledovací číslo, můžete sledovat balíček tam, kde mrtví.to je bezpečnost v bezpečí nákladu.Dodací doba je asi 15--45 dní.V důsledku různých zemí, politiky a počasí a jiných důvodů.poslal do jiné země ,dodací lhůta bude prostě něco jiného.Má nějaké otázky.prosím, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím ali zprávy.děkuji!!!

Zpětná vazba:

Opustit negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém.Existuje mnoho, více pozitivních způsobů, jak fázi to o dobré komunikaci Prosím poslal zprávu, aby nám přes Koronavirusvcr.cz.budeme se snažit, nejlepší vyřešit váš problém.děkuji!!!

O Daně:

Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás.Protože vlastní pravidla se liší v každé zemi, cla a spotřební daně nejsou naše zodpovědnost a my nejsme kvalifikovaní k zodpovězení otázek na toto téma.Prosím, výzkum vaše země tarify a dovozní spotřební daně před nákupem..

Štítky: 170mAH, glukometr glukometr, obchod banggood, 170mah baterie, neviditelný plot pro psy, pes fenz, glucomet, banggood ženy, neviditelný plot bazén, neviditelné oplocení psy.

Napětí 3V
Hmotnost 0.001g
Typ Li-ion
Nominální Kapacita 170mAH
Značka Banggood
Číslo Modelu CR-1/3N
Aplikace pro Neviditelný Plot, Psí Obojek

Napsat svou recenzi!

3KS Původní Zbrusu Nový R21 R22 R51 Náhradní Baterie pro Power Cap Neviditelný Plot Dog Obojek Krevní Glukózy Metr, Baterie

Napsat svou recenzi!

Související produkty