Huang Shan Mao Feng Zelený Vysoce Kvalitní 2020 Brzy Na Jaře Organické Maofeng Čerstvý Čínský Čaj

Nové

345.40 Kč

Úvod:

Zelený čaj je non-fermentovaný čaj, který si zachovává přírodní látky z čerstvých listů, a obsahuje mnoho živin, jako jsou polyfenoly, katechiny, chlorofyl, kofein, aminokyseliny a vitamíny.

Tyto přírodní živiny v zeleném čaji mají zvláštní vliv na anti-aging, anti-rakovina, anti-rakovina, anti-bakteriální a anti-zánětlivé účinky, které jsou mimo dosah jiných čajů.

Produkt atributy:

Třída: AAA+

Balení: Sáček

Celková Hmotnost: 250g / 8.81 oz, 500g / 1.10 lb, 1000g / 2.2 lb

Skladování: v Chladném a větraném místě, vyhýbat se přímému slunečnímu záření. Pokud to podmínky dovolí, to je nejlepší, aby před chladem.

100% Přírodní Zelené Potraviny

Žádné Umělé Addictives nebo Chemických Přísad

Huangshan Maofeng čaj je nejlepší známý zelený čaj, originální z provincie Anhui Číny.

Čaj se pěstuje v blízkosti Huangshan (zlaté Hory), která je domovem mnoha slavných odrůd Zeleného Čaje. Huangshan Mao Feng Čaj je anglický překlad je "zlaté Hory Kožešiny Vrchol" vzhledem k malé bílé vlasy, které pokrývají listy a tvar zpracované listy, které se podobají vrchol hory. Nejlepší čaje jsou sbírané brzy na Jaře, než Čína Qingming Festival. Při vybírání čaj, pouze nové čajové pupeny a listy vedle bud se zvedl. To je řekl, místní čaj zemědělcům, že listy připomínají orchidej poupata.

Štítky: čínský zelený čaj, andy huang, čína zelený čaj, phoenix čaj, huangshan, zátka plug, c typ ventilátoru, zelený čaj, sklo šampon, včelí harmoniku.

Původ KN(Původu)
Značka ONWILL

Napsat svou recenzi!

Huang Shan Mao Feng Zelený Vysoce Kvalitní 2020 Brzy Na Jaře Organické Maofeng Čerstvý Čínský Čaj

Napsat svou recenzi!

Související produkty