Smyslové Fidget Hračky Sada Stresu Hračky Dárek Pro Děti, Dospělí Sníženého Tlaku Oblek Nudle Lano Masáž Kruh Hrášek Pod

Nové

297.21 Kč

Body:

1、Vysoce kvalitní Materiály: Všechny smyslové hračky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního organického křemíku, food-grade nerezové oceli, 100% non-toxické a eco-friendly. Tyto hračky jsou bezpečné pro děti a jsou vhodnější pro starší děti nad 7 let.

2、Ideální pro Stres Úlevu: Tyto smyslové hračky jsou také nejlepší uklidňující hračky a stres-zmírnění hračky pro teenagery, dospělé, a děti, které trpí ADD nebo ADHD a OCD. Tyto hračky mohou rozvíjet dětské výtvory, vizuální trénink, dětské desktop vrtět hračky.

3、Snadné Přenášení: hračky mohou být drženy v ruce. Většina hraček jsou kapesní velikosti-a vysoce přenosné, takže tyto hračky jsou vhodné pro kanceláře, domy, kostely, knihovny, nádraží, speciální vzdělávání, učebny, fyzioterapii a smyslové místnosti, a cestování. Oni jsou také skvělé pro rodiny a přátele.

4、Ideální Dárek: skvělý dárek nápad pro Vánoční dárky, dárky k narozeninám, odměnu dárky, speciální stres-zmírnění hračky dárky. Když máte pocit, zdůraznil, nebo nudí, tato hračka set bude užitečné pro vás, je vhodný pro dospělé a děti, mohou použít sadu na uvolnění stresu, přináší zábavné.

5、Vysoce kvalitní a Odolné: hračka nastavit přijímá nové a roztomilé zvířecí design, který je vhodný pro vaši rodinu a přátele. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich výrobků, prosím, kontaktujte nás bez váhání, budeme poskytovat vám s naší nejlepší služby.

Specifikace:

Jméno: 20ks Smyslové Fidget Hračky Nastavit

Hmotnost: cca 230 g/set

Velikost balení: cca 30*20*5 CM/11.81*7.87*1.97 v

Balení Seznam:

1 x Smyslové Fidget Hračky Nastavit

Štítky: neposeda, antistresová, stres, dodávky děti, hračky, smyslové hračky, lusky, vrtět hračky, detona ralph, sady nehty sada, silicon snake hračka.

Původ KN(Původu)
Téma Povolání
Číslo Modelu Stres Úlevu Hračky;Fidget Hračky
Varování Ne jíst
Certifikace Evropa certifikované (CE)
Věkové Rozmezí 14 Let A Nahoru

Napsat svou recenzi!

Smyslové Fidget Hračky Sada Stresu Hračky Dárek Pro Děti, Dospělí Sníženého Tlaku Oblek Nudle Lano Masáž Kruh Hrášek Pod

Napsat svou recenzi!

Související produkty