Přenosný CD Přehrávač se Sluchátky hi-fi Hudební Kompaktní Disk Přehrávač Walkman Reproduktor CD Anti-Shock Osobní Auto Hudební Přehrávač

Nové

794.20 Kč

Přenosný CD Přehrávač se Sluchátky hi-fi Hudbu, Kompaktní Přehrávač Walkman Reproduktor CD Anti-Shock Osobní Auto Hudební Přehrávač Disků Qosea

❤️【Přenosný design】Malý a šikovný hudební přehrávač CD s klasickou černou barvu, hladký vzhled s perfektní displej LCD, kompatibilní s CD, MP3, CD, CD-R, CD-RW, WMA Audio soubory, AUX, je v kombinaci s všechna zvuková zařízení s 3,5 mm audio vstup, ideální dárek pro děti, Milovníky Hudby, rodinu, přátele, naučit se jazyk, poslouchat hudbu ❤️【Bezztrátový hi-fi Kvalitou Zvuku A Multifunkční】CD přehrávač má různé moderní prvky. ASP: anti-shock systém, aby se zabránilo přerušení CD-přehrávání v případě vibrací; DIR: Všechny soubory lze přehrávat opakovaně pro mp3; BBS zvukový efekt; 4 Režimy Přehrávání: Opakovat skladbu, Opakovat VŠE, Naprogramované Přehrávání, Přehrávání v náhodném pořadí ❤️【Pohodlné napájení】doma, můžete nastavit přehrávač CD naprosto v pořádku, s USB kabel v žádném okamžiku vůbec; Když jste venku, nemusíte se starat o zdroje energie vzhledem k 2 x 1,5 V baterie (NEJSOU ZAHRNUTY); v Případě, že chcete používat v autě, potřebuje AUX kabel (SOUČÁSTÍ balení) ❤️【Snadné použití】Na horní straně, disk přehrávač má LCD displej a tlačítka pro přehrávání funkce; Na straně, můžete snadno nastavit hlasitost; POZNÁMKA: Prosím zkontrolujte, zda je váš disk se otáčí nebo ne. Pokud je váš disk formátu není kompatibilní, nebude to fungovat ❤️ Záruka: Výrobek je dodáván s 1 rok neomezená záruka, 30 dnů záruka vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás, pokud máte jakýkoliv dotaz, odpovíme vám do 24 pracovních hodin.

Q: Co je PROG? Jak používat?

A: PROG je Naprogramován Hrát.

(1)Stiskněte tlačítko stop během přehrávání.

(2)Stiskněte programovací tlačítko a vyberte požadovanou skladbu stisknutím tlačítka další nebo předchozí tlačítko, Jakmile jste vybrali požadovanou skladbu, stiskněte tlačítka program program trati.

(3)Pokud chcete, aby všechny skladby musí být naprogramován tak, opakujte krok (2).

(4)Pro zahájení naprogramovaného přehrávání, stiskněte tlačítko play. (POZNÁMKA: Při přehrávání se zastaví, naprogramované přehrávání bude vymazán.)

(5)zrušíte naprogramované přehrávání, stiskněte tlačítko play.

Q: mohu používat přehrávač bez AA velikost baterie?

A: můžete vložit malý konec 4.5 v DC, 600 MA NAPÁJECÍ adaptér do DC napájecí konektor se nachází na zadní části jednotky. Zapojte adaptér do elektrické zásuvky.

UPOZORNĚNÍ: Aby se zabránilo možnému zranění a/nebo škody na majetku, použít 4,5 v DC, 600 MA adaptér pouze a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Q: Jak se připojit auto nebo stereo hrát?

A: Tam je 3,5 mm aux kabel s zástrčkou na obou koncích v balení. Jeden jde do jednotky ostatní se zapojuje do alternativní vstup.

Q: CD přehrávač vypne během skladby a vypne?

A: Prosím, zkontrolujte, zda baterie má nízký výkon, nebo zkontrolujte, zda napájecí adaptér je připojen. Kromě toho, stav disku (škrábance, nečistoty, praskliny, atd.) bude mít dopad na výkon zařízení. Takže prosím, laskavě zkontrolujte, zda vaše CD stavu, a zkuste nové CD mít další test.

Teplé Tipy: Napájení

Instalace baterií: otevřete kryt baterie, posuňte kryt baterie ve směru šipky a zvedněte kryt nahoru. Umístěte dvě"AA velikost baterie(není součástí balení)do volných slotů pro baterie. Ujistěte se, umístěte plochou stranu(-)v první proti jarní uvnitř baterie. Stlačit pružinu pomocí baterie, jak jste zatlačte na druhý konec baterie do slotu. Umístěte kryt baterie na umístění na dveře a posunutím proti arrow.

Volitelný AC adaptér Použití(Není Součástí balení)

Vyjměte baterie z jednotky. Vložte malý konec 4.5 v DC, 500 MA AC adaptér do DC napájecí konektor se nachází na zadní části jednotky. Zapojte adaptér do elektrické zásuvky. UPOZORNĚNÍ: Aby se zabránilo možnému zranění a/nebo škody na majetku, použít 4,5 v DC, 500 MA adaptér pouze a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny. Balíček:

Osobní CD přehrávač

Ušní telefony

USB kabel

Úložný vak

Uživatelská příručka

In-line ovládání pro 3,5 mm sluchátka

3,5 mm na 3,5 mm AUX kabel

Kupující Recenze Podobné CD Přehrávače

Štítky: cd, cd přehrávač, cd přehrávač držák na zeď, mp3 přehrávač, fi sacd přehrávač, strana reproductor, cd disk, upravit vinyl přehrávač, kazetový přehrávač walkman, radio casette player.

barva černá
Certifikace CE
Hmotnost 600g
Rozměry (Šxvxh) 14.5*14.5* 2.5 cm
Situace Pro Auta ,Tanec,Běh,Jóga
Položka Přenosný CD Přehrávač
Typ Přenosný
Balíček Ano
stav Zbrusu nové kvalitní 100%
Výhodou Aby pruduct s nezávislý výzkum a vývoj
reproduktor No
Číslo Modelu cd přehrávač
Značka Qosea
Původ KN(Původu)
Číslo Položky CD1906
Spojte se s Auto AUX Kabel, aby conntect vaše auto
Formáty Přehrávání CD,CD-R,CD-RW,CD-DA, MP3, WMA
Moc USB a 2 AA Baterie
Typ Rozhraní 3,5 mm Jack
Dálkové Ovládání No

Napsat svou recenzi!

Přenosný CD Přehrávač se Sluchátky hi-fi Hudební Kompaktní Disk Přehrávač Walkman Reproduktor CD Anti-Shock Osobní Auto Hudební Přehrávač

Napsat svou recenzi!

Související produkty