Anime/Danganronpa Hajime Hinata/Nagito Komaeda/Fuinsareshi Tanaka/Monokuma Ručník/osuška/denní potřeby

Nové

746.22 Kč

Velikost: 35×70 cm / 50×100 cm / 70×140 cm / 80×160 cm materiál: 100% ultra-jemné bambusové vlákno tkaniny. proces: oboustranný Barevný Tisk, non-blednutí. funkce: silná absorpce vody, měkké a pohodlné, dobře vypadající a praktické, které jsou nezbytné pro každodenní život!

Vědomí, že kupující: Aby se zabránilo poškození nákladu došlo v tranzitu jev, zde upozornit všechny kupující, aby se zabránilo zbytečným ztrátám a nedorozuměním, prosím, zkontrolujte, zda zboží není žádný problém a pak se přihlaste, pokud zjistíte, že zboží je poškozené, můžete odmítnout podepsat. Před podepsat, pro identifikovány problémy tím, že prodávající je odpovědný za to, že prodávající nemusí přijmout poškozené zboží po přijetí problém! Pokud po obdržení zboží mají problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte prodávajícího za konzultace, nějaké problémy mohou být vyřešeny. Prosím, ne jen dát v hodnocení a negativní zpětné vazby, doufám, že všichni přátelé přicházejí do obchodu koupit věci, respektovat a vážit si výsledků své práce, šťastný nakupování, děkuji.

Štítky: danganronpa plyš, elektrický ručník teplejší, ručník žirafa, monokuma plyš, monokuma, anime čaj ručník, danganronpa, vařit ručník, kokichi, ok mikrovlákna ručník.

Typ Osuška
Styl anime
Materiál Mikrovlákno Tkaniny
Technics Netkané
Vzor Typu Kreslený
Funkce Pratelné V Pračce
vzor TISKNOUT
Tvar Obdélník
Sada Typ No
Jednorázové No

Napsat svou recenzi!

Anime/Danganronpa Hajime Hinata/Nagito Komaeda/Fuinsareshi Tanaka/Monokuma Ručník/osuška/denní potřeby

Napsat svou recenzi!

Související produkty