AC220V Vstupní vysokofrekvenční Desky Arc Zapalování Talíř Plazma Argon Obloukové Svařování, Náhradní

Nové

405.09 Kč

modname=ckeditor

Ac AC220V vstupní vysokofrekvenční desky arc zapalování talíř plazma argon obloukové svařování, náhradní

Teplé tipy:

Za účelem zlepšení účinnosti osvětlení a trvanlivost, továrna přímo POUŽÍVÁ kovové osvětlení trysky k dosažení rychlejší a odolnější osvětlení a prodloužit životnost.

Elektronické výrobky vzhledem k různé výrobce, šarže, IC verze upgrade, díly, příslušenství, objeví se na obrázku si koupit dítě a zobrazí skutečné dítě, jako je text, typ, příponu, IKONY, výrobci, ale není tam žádná změna, funkce, kvality, tyto případy jsou velmi častým jevem, se domnívají, že personál údržby všichni vědí pravdu.

1. Rozsah napájecího napětí: síťová frekvence AC AC-220V vstup

2. Změnou hodnoty odporu cementu odpor, může se přizpůsobit multi-napěťový vstup relativně pružně

3. V pozdější fázi, high-frekvence výstupní rozhraní bude přidáno, a skupina společné VH rozhraní bude přidána, který bude mít širší rozsah přizpůsobivosti. Kromě toho, tradiční společné VH rozhraní bude přidána na vstupním konci pro usnadnění modifikace

4. Řídicí režim tohoto vysokofrekvenční deska je řídící deska kontrolu nebo AC stykač ovládání, které ovládá vysokofrekvenční výkon tím, že řídí jeden konec vstupní napájení (line)

5, zralý, řádek, značka fV, arc kondenzátor, spolehlivá volba!

'

Štítky: míč hřídele, cc2538, těhotné, disk plazma, křišťálová lampa, huayra hodinky, motor rov, cc2640r2f, stm32f7, plyn, plazma lehčí.

Napsat svou recenzi!

AC220V Vstupní vysokofrekvenční Desky Arc Zapalování Talíř Plazma Argon Obloukové Svařování, Náhradní

Napsat svou recenzi!

Související produkty