Inteligentní Automatické Tekuté Mýdlo Dávkovač Indukční Pěny Ruční Mytí Zařízení Pro Kuchyně, Koupelna Straně Podložky Non-kontakt

Nové

257.13 Kč

Popis:

Inteligentní měření teploty rukou podložku, bez kontaktu a hygieničtější, 99.9% účinná bakteriostatická

0,25 s bubble indukce, near-field infrared sensor, one-key měření teploty, integrované sondy, kontinuální měření teploty

Životního prostředí materiál, dotyková tlačítka, bass, 90 dní nepřetržitého používání

Bublina je indukované v 0,25 sekundy, což je hygieničtější, bez kontaktu.Tradiční dezinfekce stiskněte čerpadlo je pokryta špínou, protože to je často dotkl.Oba jedinci a rodiny potřebují více hygienické mytí rukou metoda.Blízké oblasti infračervené čidlo vysílá bubliny v 0,25 sekund bez stisknutí nedotýkejte bakterie.

Anti-vzdálenost mis-detekce snímače, přesné real-time vzdálenost snímače, pouze výsledky v rámci efektivní měření vzdálenosti, aby se zabránilo zneužití.

Vrchol zakřivení není hromadit voda, voda projde bez zanechání stop, IPX5 voděodolnost, odolnost proti vodě hloubka čtyřhře, sbohem selhání, reakce, vrchol zakřivení povrchu konstrukce neumožňuje voda zůstat a množit se .

Dotykový panel: cítit micron pěny

Dva režimy mohou být upraveny (malá bublina, objem, velký objem bubliny), velké pěnící bubliny, trvá 1,2 S, malé pěnění bublina trvá 0.6 S, a bublina se automaticky zastaví v okamžiku.Hustá pěna čistí hluboce, a kůže je hladká s vzduchový polštář pocit, který může hluboce vyčistit nečistoty.

Tichý a žádné rušení: easy battery život 90 dnů, high-účinnost motoru snížení hluku a redukce vibrací design, motor hlučnost decibel je méně než 40dB, může být tiché a pohodlné v noci.

Specifikace:

Produktu velikost: 216,7×138.2×90(mm)

Tělesná teplota rozsah měření: 32 ° c -42.9℃ (automatické vypnutí čas 10S)

Funkce paměti: 32 skupin

Měření teploty počáteční vzdálenost: 10-30mm

Teplota měření vzdálenosti: 10-30mm

Hlavní materiál: ABS/PMMA

Kapaliny snímací vzdálenost: 10-90mm

Typ baterie: 4 AAA alkalické baterie

Kapacita: 450mL

Pracovní vlhkost: 0%-85%

Jmenovité napětí: 6V

Vodotěsné úroveň: lPX5

Pracovní teplota: 5℃-40℃

Obsah Balení:

1*dávkovač mýdla

Štítky: automatické nespresso, automat dávkovač mýdla, automat na tekuté mýdlo, mijia mýdlo, automatické mýdlo dispensor, dávkovač na tekuté mýdlo pěnové, dotkněte se zdarma dávkovač na tekuté mýdlo, lege dávkovač alkoholu, marbel dávkovač mýdla, automatické mýdlo dispencer.

Původ KN(Původu)
Podpora dropship
Jmenovité Napětí 6V
Tělesná Teplota Rozsah Měření 32℃-42.9℃ (automatické vypnutí čas 10S)
Funkce Pěnové Mýdlo Dávkovač
Kapacita 450ml

Napsat svou recenzi!

Inteligentní Automatické Tekuté Mýdlo Dávkovač Indukční Pěny Ruční Mytí Zařízení Pro Kuchyně, Koupelna Straně Podložky Non-kontakt

Napsat svou recenzi!

Související produkty