Onvian Nástěnný CD Přehrávač, Prostorový Zvuk, FM Rádio, Bluetooth, USB, MP3 Disk, Přenosný Hudební Přehrávač, Dálkové Ovládání Stereo Reproduktor

Nové

895.47 Kč

Multi-Účel A Silný Kompatibilita

6 v 1 funkce, působí jako: 1. CD Přehrávač Přenosný; 2. FM Rádio; 3. Bluetooth Hi-Fi Reproduktor; 4. Mini Domácí Boombox; 5. USB Flash Disk Přehrávač; 6.Micro SD. Podpora CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA, hrát všechny druhy Cd bezproblémová, vestavěný Bluetooth a 3,5 mm Aux in/out a konektor pro sluchátka, 1 USB port, podporuje USB flash.

Kreativní Design

Klasický design napájení vytažením spínače, jeden hraje všechny více funkcí dálkového ovládání. Snadná montáž na zeď a snadněji se postavit na psací stůl s jeho připojené nadaný psací stůl stojí. Dělat to ornament na zdi a dělá váš domov více elegantní a umělecké. (UPOZORNĚNÍ: Tento CD přehrávač nemá Přední Kryt. )

Balíček

1 x Přenosný CD Přehrávač, 1 × USB Adaptér, 1 x Dálkové ovládání , 1 x Nástěnný kit, 1 x Nástěnný talíř, 1 x Stolní stojan, 1 x 3,5 mm samec na mužskou audio jack kabel, 1 x Uživatelská Příručka. Vezměte prosím na Vědomí: Izolátor musí být přijata před použitím dálkového

Multi-Funkce

1. PODPORA NĚKOLIKA FORMÁT: CD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA. 2. VESTAVĚNÝ BLUETOOTH: připojuje s Bluetooth-umožnil zařízení, jako jsou Mobilní/Tabletu. 3. AUX připojení a 3. 5mm Audio vstup jack vhodný pro všechny zvukové zařízení. 4. MULTI-FUNKČNÍ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ podpora 5M vzdálenosti. POZNÁMKA: Tento CD přehrávač je s Bluetooth vysílač funkci a to nemůže připojit další Bluetooth reproduktor/sluchátka přes Bluetooth.

Perfektní Dárek

Dárky pro děti, starší a přátele atd. Vhodné pro jazykové vzdělávání, prenatální vzdělávání/předporodní přípravy, vzdělávání v raném, FM, CD/USB/MP3 hudební přehrávač a doma nebo v kavárně dekorace.

Štítky: cd, cd přehrávač, mp3 přehrávač, amazon bluetooth reproduktory přenosná, bluetooth reproduktor, reproduktor, aiyima ucho, upravit vinyl přehrávač, fm rádio, m3 přehrávač bluetooth.

Balíček Ano
Značka onvian
Typ Rozhraní USB
Plug Typ EU Plug
Certifikace CE
Číslo Modelu cd přehrávač
Rozměry (Šxvxh) 18.9*18.9*3.7 cm
Formáty Přehrávání CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA
reproduktor Ano
Typ Přenosný
Původ KN(Původu)
Dálkové Ovládání Ano

Napsat svou recenzi!

Onvian Nástěnný CD Přehrávač, Prostorový Zvuk, FM Rádio, Bluetooth, USB, MP3 Disk, Přenosný Hudební Přehrávač, Dálkové Ovládání Stereo Reproduktor

Napsat svou recenzi!

Související produkty