Obdélník motocykl zpětné zrcátko velké velikosti motocyklů zrcátka prodloužit moto zrcátka chrome 8mm 10mm široký pozorovací úhel

Nové

426.20 Kč

vítejte na našich Zbrusu KooK profesionální Vozidel Částí skladu, užijte si shoppig čas!!!! Jsme přesvědčeni, že naše Motorové Díly je nejlepší kvality na Koronavirusvcr.cz!

Obutí: unviersal (8mm nebo 10mm Šroub Průměr)

Balení obsahuje: 1 pár zadní Zrcadlo, 1 pár Adaptér

máme provding velkoobchod,pokud vás nabídka velkoobchodní objednávky vám, neváhejte mě kontaktovat.

máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po #.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Koronavirusvcr.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt (y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ .

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Koronavirusvcr.cz!

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: motocykl sedlové brašny nepromokavý, tříkolka kolo, m5 šroub, motocykl zpětné, cafe racer motocykl zrcadla stříbrná, velký motocykl příslušenství, motocykl zrcadlo úprava, zrcátko polaris, taška moto, Make-Up Zrcátko.

Název Modelu K-RM-156
Šířka Položky 11.3inch
Položka Výška 29inch
Položka Délka 16cm
Typ Materiálu Zrcadlo
Značka lizoai
Typ Položky Zrcátka A Příslušenství
Hmotnost Položky 0.5kg

Napsat svou recenzi!

Obdélník motocykl zpětné zrcátko velké velikosti motocyklů zrcátka prodloužit moto zrcátka chrome 8mm 10mm široký pozorovací úhel

Napsat svou recenzi!

Související produkty