1 Sada Domácí Digitální Jednu až Dvě Dveřní Telefon 2. Patře Domu, Monitor, Intercom Systém Inteligentního Ovládání Zvonek Vodotěsný Fotoaparát

Nové

2 580.44 Kč

Toto video systém 1 venkovní jednotka pro 2 vnitřní jednotky. můžete ji použít na 2 místnosti, nebo 2. patře,je snadné instalace a použití

1.Připojte položky, jako způsob, jak 1 na 1 systém, pak konektor pro další monitor na VNITŘNÍ MONITOR 2 zásuvky, pak síla bude znovu.

2.Když návštěvníci stiskněte tlačítko zvonkové tlačítko na venkovní jednotky, vnitřní jednotky (1) a (2) oba prsten a ukázat návštěvníkovi image a vedoucí může hovořit s návštěvníkem u stiskněte jakékoli tlačítko. Čas a zpoždění obrazu je 120 sekund. (Poznámka: když stisknete tlačítko talkback ve vnitřní jednotce (1) nebo (2) a promluvte si s outsidery, každá část může slyšet další dva díly; když stisknete tlačítko talkback ve vnitřní jednotce (1) a (2), tři díly může spolu mluvit; při stisknutí monitor tlačítko ve vnitřní jednotce nebo stiskněte tlačítko talkback v průběhu času mluví, to může být vypnut.)

3.Talkback, sledovat a odemknout tlačítko buď vnitřní telefon nebo venkovní jednotka může být ovládána samostatně.

4.Když stisknete jakékoli vnitřní odemknout tlačítka, elektronické řízení zámek může být uvolněn.

5.Stiskněte tlačítko vnitřní monitor tlačítko, a můžete sledovat mimo dobu 40 sekund pokaždé.

6.Když budete sledovat venkovní situaci, zvuky v outdoorplace mohou být přenášeny do vnitřní jednotky, ale vnitřní zvuky nelze slyšet v venkovní jednotky. Pokud chcete mluvit s venkovní jednotkou, stiskněte tlačítko talkback.

7.V procesu mluvení mezi vnitřní jednotku a venkovní jednotku, můžete ji vypnout stisknutím tlačítka monitor tlačítko nebo tlačítko talkback ve vnitřní jednotce.

8.V stand-by situace, můžete zapnout jej stiskněte tlačítko talkback ve vnitřní jednotce(1) nebo vnitřní jednotky (2) a obě strany mohou mluvit s ostatními. Na situace,obrazovka ukazuje modré bez obrázku. Pokud jej stisknete znovu, bude to vypnout.

9.Jas, barva, hlasitost vyzvánění vnitřního telefonu lze nastavit pomocí otočného tlačítka získat optimální účinek.

Popis:

Štítky: dveře míč fotoaparát, 12vdc 2a, dveře pvc, android endoscop, tunya video zvonek, dům intercom, venkovní bazén soupravy, fantech bezdrátové, anténa vnitřní tv, fotoaparát doorbel.

Zvonek Ano
Typ intercom systém
Vodotěsné Ano
Odpovědi Na Režim Hands-free
Řízení Přístupu tlačítko odemknout
Značka EKIEA
Velikost Displeje 7
Usnesení > 420 TV Řádek
Způsob Připojení Pevné
IP Kamera, Rozhraní No
Fotoaparát B/W
Technologie ANALOGOVÉ
Zorný Úhel (°) 92
Zóna Vstup NIC
Typ Připojení Pevné
Kit Konfigurace Jeden až Dva videotelefony
Velikost package
Moc 220VAC/12VDC
Fotoaparát typ Snímače CMOS
Velikost Snímače(Palce) 1/3
Materiál vnitřní
Instalace Montáž Na Zeď
Číslo Modelu 714-2C1
Displej Typ Obrazovky barva
Samrt Doma Rozhraní No

Napsat svou recenzi!

1 Sada Domácí Digitální Jednu až Dvě Dveřní Telefon 2. Patře Domu, Monitor, Intercom Systém Inteligentního Ovládání Zvonek Vodotěsný Fotoaparát

Napsat svou recenzi!

Související produkty