Dřevěné Základně Čistička Vzduchu Krystal Solná Lampa Noční Světlo, Stmívací Spínač Tlačítko Stůl Psací Stůl Světlo Noční E14 Žárovka Domova

Nové

291.45 Kč

HIMALÁJSKÉ SOLNÉ LAMPY Přírodní Růžová Crystal Rock Stmívací Spínač, Noční Světlo, 1-2kg

Uklidňující záře a výrazné tvary naše Himálajské kamenné Soli Lampy zlepší dekor každé místnosti. Tyto přírodní umělecká díla nejen vypadat ohromující, ale jsou známé pro své obrovské výhody pro naše blaho a zdraví.

Tím, že neutralizuje elektromagnetické Pole (EMF) v naší domácnosti a kanceláře způsobena mnoha elektrických zařízení, které nás obklopují a čistí vzduch s podporující zdraví ionty naše crystal Rock Solné Lampy může snížit množství vzdušných bakterií v interiéru a zvýšit náš pocit wellness.

Zdraví výhody Himalájské Solné Lampy Patří:

Ideální pro každodenní použití u televizorů a počítačů, kolem kuřáků, v kancelářích s klimatizací, ve skutečnosti, kdekoliv chcete obnovit nebo zachovat přirozenou kvalitu ovzduší.

Vzhledem k jejich krásné a bohaté barvy, solné lampy se používá také v barevné terapie, tj. chromo terapie. Solné lampy byly také ocení Feng Shui znalci umění.

Bio-energetické terapeutů a homeopatů v Evropě doporučil, křišťálové solné lampy na dlouhou dobu na podporu léčby alergií, dýchacích cest a krevního systému, onemocnění. Oni jsou často používány při léčbě revmatismu

Mezi další výhody patří zlepšení pro Alergiky A astmatiky, zotavení z nemoci, stres, úzkost, meditace, čerstvý vzduch, atd.

Himalájské Solné Lampy bylo vědecky prokázáno, k nápravě nerovnováhy prostředí ionty.

Orientační Rozměry Pro Jednotlivé Hmotnostní Kategorie (vezměte Prosím na vědomí, tyto jsou pouze orientační a velikostí se mohou lišit o několik centimetrů na základě přesný tvar lampy):

1Kg-2kg výška 14cm šířka 10cm

Balíček Zahrnuje:

1x Ruku Vytěžené Solné Lampy

1x E14 Trubková Žárovka (není třeba kupovat žárovky)

1x US PLUG

1x On/Off nebo STMÍVACÍ Spínač

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: peří stojací lampa, lampa tabl, himaliyan solná lampa, zavěšení nástroje, elektrická solná lampa, svítilna led, solnička, křišťálová lampa, 3d dragon lampa, 3d dřevěné lampy led.

Typ Lávová Lampa
Původ KN(Původu)
Je Žárovky Zahrnuto Ano
Je Inteligentní Zařízení No
Zdroj Světla LED Žárovky
Číslo Modelu SKU549416
Typ Baterie NIC
Příkon 0-5W
Použití Dovolenou
Je Baterie Potřebné No
Tvar Další
Energie Spínač
Certifikace ROHS
Značka Smuxi
Napájecí Zdroj AC
Napětí 110V
Je Baterie Zahrnuty Ano

Napsat svou recenzi!

Dřevěné Základně Čistička Vzduchu Krystal Solná Lampa Noční Světlo, Stmívací Spínač Tlačítko Stůl Psací Stůl Světlo Noční E14 Žárovka Domova

Napsat svou recenzi!

Související produkty