ELEGA-Přenosné Rodinné Unisex Mini Wc Pisoár Kbelík pro Cestování a Dítě Nočník Čůrat Školení 750ML

Nové

153.51 Kč

.

.

Snadno dostupné pro usnadnění čištění

Mohou být opakovaně použity po čištění

Lze použít pro každého člena rodiny

Použití mezinárodní ochranu životního prostředí materiál

Moč kbelík těsnění výkon je dobrý, po použití nebude úniku

Barva: Modrá

Průměr: Cca 2.76 palce/ 7cm

Celková výška: Cca 6,69 palců/ 17cm

Maximální kapacita: Cca 750 ml

Hlavní tělo přijímá extensible aby se nosit pohodlně

Materiál: plast

Obsah balení:1 ks Přenosné pisoáry.

.

.

.

.

Celní Omlouvám se, nejsme zodpovědní za Celní poplatek, DPH nebo jakékoliv dodatečné daně podílí. Zásilku Jsme loď na celém světě tím, že Koronavirusvcr.cz Standardní Lodní methord, China Post Registrované Letecké Pošty, DHL atd. Prosím, ujistěte se, že vaše jméno a adresa, uvedené na Koronavirusvcr.cz, jsou správné. Pokud jméno nebo/a adresa jsou nesprávné, v případě návratu, nebo ne, přijetí produktu bude na zodpovědnosti zákazníka. Balíčky jsou odesílány do 5~7 pracovních dnů po ověření platby. Sledování informací o balíčky, zaslané Čína/Singapur Post, se obvykle zobrazí během 3-5 pracovních dnů. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 40 dnů po zaplacení, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Budeme sledovat zásilky a odpovědět vám co nejdříve. Služby, které Jsme výkon 100% spokojenost zákazníka, pokud budete mít nějaké problémy s produktem, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, najdeme řešení jak brzy, jak je to možné. Návrat/Náhrad Všechny naše položky jsou 100% nové a originální, To je pro nás velkou ctí dodávat nejlepší produkty a poskytovat vysoce kvalitní služby pro vás. Budeme platit náhradu, pokud položka není obdržela v rámci dodací doba garantované nebo bylo přerušeno během přepravy.

Pokud se vám objednávka byla uzavřena Koronavirusvcr.cz vzhledem k potenciální bezpečnostní důvody. Veškeré platby (s výjimkou poplatky a poplatky třetím stranám) budou vráceny na váš účet.

Štítky: tábor cestování, auto cigarett, kip, přenosné wc papír, moči, těhotná mobilní wc, pee ženy, ženské ženy pisoár toaleta moči, kalhoty žen nástroj, toaletní vody šatna.

Metoda Splachování Gravitace Splachovací
Materiál Další
Certifikace NIC
Funkce Senzor Pisoár
Původ KN(Původu)
Pisoár Typ Stojící Pisoáry
Příslušenství Potrubí Přizpůsobení Kus
Číslo Modelu PŘENOSNÉ PISOÁRY
Tekutý Přípravek NENÍ Součástí balení

Napsat svou recenzi!

ELEGA-Přenosné Rodinné Unisex Mini Wc Pisoár Kbelík pro Cestování a Dítě Nočník Čůrat Školení 750ML

Napsat svou recenzi!

Související produkty