2ks 1:87 Model Vlaku Železnice Ochranu Svahu Měřítku HO 50cm Železniční Zeď Příslušenství HP20HO

Nové

249.24 Kč

\

Popis Vlastnosti: Zbrusu nový. Ideální pro Železnice. Specifikace : Značka: Evemodel Materiál: Zdivo. Referenční Měřítko: 1:87,vhodné pro měřítku HO . Obsah balení: 2ks železniční tratí.

Fotografie Seznam

Platba

Přijímáme Alipay zde všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná, než provedete platbu.

Lodní položky(y) budou dodávány leteckou poštou z Hong Kongu nebo Číny. Položka(y) budou odeslány do 2 pracovních dnů po obdržení platby. Přibližný Čas Doručení

Doba Dodání

Země

15 ~ 20 dní

Spojené Státy, Spojené Království, Kanada, Austrálie a Nový Zéland

15 ~ 25 dnů

Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Nizozemsko, Belgie, Rakousko a Švýcarsko

20 ~ 28 dní

Zbytek světa *Dodací lhůta může být delší, pokud je položka(y) být kontrolována celními*

Podmínky Prodeje návratovou Politiku, Pokud obdržíte vadné položky(s), prosím, laskavě informujte nás nejpozději do 7 dnů. Budeme vás o návratu instrukce pro výměnu. Položka(y) musí být vráceno s plně nabitý materiál, aniž by byly použity. Vracející se přepravní náklady budou vaše výdaje. Jakmile obdržíme váš návrat jednotky, budeme zkoumat jednotky do 7 dnů. Zašleme vám zbrusu nový náhradní jednotku na naše náklady na dopravu. Vlastní Daně, malý pozemek by bylo méně pravděpodobné, že uložených daní nebo cel, celní. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Štítky: měřítku ho modelu vlaku světla, modelová železnice ho, třídy e model, měřítku ho modelu vlaku motory, sada vlak ho, silniční měřítku ho, ho, h0 vlak, vlaky ho, vláčky ho.

Materiál Plastové
Téma Architektura
Styl Moderní

Napsat svou recenzi!

2ks 1:87 Model Vlaku Železnice Ochranu Svahu Měřítku HO 50cm Železniční Zeď Příslušenství HP20HO

Napsat svou recenzi!

Související produkty