Ručního Radiálního medometu Včelařského Vybavení Zlato Extrakce Stroj s Různými Rámy Možnost

Nové

8 315.07 Kč

Vezměte prosím na Vědomí: 2, 3,4 rámy jsou lodní expresní dodání, a 6, 8 rámy jsou Plavby po moři.

8 snímků, ruční radiální včelařství zařízení medometu s dobrou cenou

Med extractor úvod 1 medometu je mechanické zařízení, používané ve včelařství 2.Med extractor med z honey comb bez zničení hřeben 3.Med extractor práce odstředivou silou: buben nebo kontejner má rotující rám koše a bubnu, nebo v kontejneru je rám koše 4.vosk hřeben zůstane neporušený v rámu a mohou být znovu použity včelami se strojem

Med extractor rysy 1.Ergonomie design: snadno se čistí a trvanlivé 2. Bezproblémové svařování :zabránit zlato ztráty 3.Velký výkon motoru: hladký rychlost a vysokou účinnost 4.Vnitřní rám: komplexní posílení a polské 5.Snadné otáčení páky a mechanismus set 6.Unikátní, jednoduchý, výkonný a tichý při provozu

Včelí med extractor parametr Model Snímků číslo Stroje rozměry Hmotnost KN-MHE-03 3frames 38*63 cm 11kg KN-MHE-04 4frames 47*63cm 15kg KN-MHE-06 6frames 67*63 cm 28 kg KN-MHE-08 8frames 67*63 cm 29kg

Med extractor detail fotky

Stačí kliknout na následující obrázky, pokud máte také nějaký zájem:

Workshop zobrazení

Balení a expedice

1. Naše cena je založena na CFR obchodní podmínky, které je lodní doprava po moři, pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a loď do nejbližšího přístavu! Po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednout zboží sami.

Přepravní dokumenty dodáváme je nákladní list, Obchodní Faktura, Balicí list. Pokud budete potřebovat jakékoliv další dokumenty, prosím, kontaktujte naše prodejce před odesláním!

2. O stroji velikost, prosím, s výhradou popis produktu. Prosím, laskavě poznamenat, tam by mohlo být trochu velikost odchylky vzhledem k ruční měření, podle toho, co je skutečné. Pokud potřebujete přesně vědět, velikost, prosím, kontaktujte naše prodejce, potvrďte ji znovu dříve, než si místo pořadí.

3. Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží. Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, pořizovat fotografie a videa, a prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin, budeme se snažit, aby vám pomohl se zeptat stížností a reklamací!

4. Vezměte prosím na vědomí, že náš stroj je patří k přizpůsobení produktu, to nepřijímám "zrušit objednávku" jednou uspořádat výroby.

Zpětnou vazbu a kontakt

Štítky: min arašídové máslo stroj, elektrické extractor med, bosch kuchyně, malé medometu, výrobek thermomix, jacuzzi trysky, thermomix tm6, roti maker automatické, thermomix tm5, extractor med.

Velikost stroje 63*63*67cm
WhatsAPP +8617737502754
M Ano
Značka Liuben
Kapacita Pracovní Mísy (Pohár) 3L
Certifikace ce
Napětí (V) 220V
Výkon (W) 250W
Příslušenství egs, med brány
Function2 Manuální Medometu
Původ KN(Původu)
Materiál Z Nerezové Oceli
Číslo Modelu KN-MHE-06CFR
Function3 Včelín Odstředivky
Záruka 1 ROK
Hrubá hmotnost 28kg
Rám 8 Snímků
Vnitřní Velikost Rámu 45*26cm
Funkce Med Extractor
Oem K dispozici

Napsat svou recenzi!

Ručního Radiálního medometu Včelařského Vybavení Zlato Extrakce Stroj s Různými Rámy Možnost

Napsat svou recenzi!

Související produkty