CNC alloy brzdové destičky sada se Hodí 1/5 hpi baja 5b km rovan 1 sada

Nové

191.89 Kč

Podrobnosti:

CNC alloy brzdové destičky sada se Hodí 1/5 hpi baja 5b km rovan

Vezměte prosím na vědomí, že každá skupina položek může mít barevný rozdíl s obrázkem. E. g. některé položky mohou v tmavé a některé možná v trochu světla. Pokud jste speciálně obavy o barvu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás.

Platba:

Přijímáme MasterCard, Visa, Boleto, Mexiko, Maestro, WebMoney, QIWI, Yandex, a tak dále. Pro více platebních mothods, prosím kontaktujte přímo nás.

Doprava:

Normálně, budeme loď China Post, což může trvat 15-60 dní. Prosím, nedávají nám negativní zpětnou vazbu, protože pomalé lodní dopravy. Pokud máte nějaké speciální požadavky ohledně doručení, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Zpětná vazba:

Pokud jste obdrželi objednávku v satisfctory stavu, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o položky, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší, aby pomohl, ale nenechávejte negativní

Štítky: ddpai mini 5 zadní, modelování z hlíny červená, výfuk černá g05, chuť nikotinu 0, obrázek šťastné dny, pokrývá poznámka 9 360, golf mk6 oční linky, prázdné hračka náplň, výfukové kolo 80cc.

Čtyři-Pohon kola Atributy Montáž
Nástroj Dodávky Řezání
Materiál Kovové
RC Díly A Accs Motorové Komponenty
Upgrade Díly/Příslušenství Základna C
Číslo Modelu 85201
Technické parametry KV1100
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Motor
Pro Typ Vozidla Bajas
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky

Napsat svou recenzi!

CNC alloy brzdové destičky sada se Hodí 1/5 hpi baja 5b km rovan 1 sada

Napsat svou recenzi!

Související produkty