Polypropylen Paličkou Plastové Brusné Tyče, PP Tyče, Spodní Tip Pro 1,5 ml Centrifugační Zkumavky Průměr 5,5 mm, Délka 70 mm 50 / PK

Nové

277.17 Kč

Materiál: Polypropylen PP

Průměr: 5.5 mm

Délka: 70 mm

Použití: Vhodné nepřítele 1,5 ml odstředivkové zkumavky

Barva: modrá, žlutá. Poslat náhodně.

Balíček: 50/pk

Vlastnosti produktu:

V nukleové kyseliny, zkoušky materiálu, broušení je důležitým krokem operace. Ale pro trasování extrakce nukleové kyseliny, a nepříznivé použít jeden z nejčastějších v keramické mlecí přístroje a nástroje, protože jeho velká kapacita, vysoká míra ztrát vzorků, druhý je nukleová kyselina v mnoha pyrolýzní kapaliny (zejména praskání, které obsahují vysoké procento soli kapaliny), bude v podstatě oxid křemičitý keramické mlýn adsorpce nukleových kyselin výnos se sníží. Tento produkt je za účelem vyřešení výše uvedených problémů, a na uvedení na trh, má následující vlastnosti: pohodlné a jednoduché, praktické, vysoké teploty, zmrazené, lehký.

Doporučení: Obecné dovozní odstředivé trubice, prosím, vyberte druh žlutá, vyrobeno z odstředivé trubice s modrou, tak s centrifugační zkumavky se vešly bude lepší.

Tam je Sklo Paličkou na prodej, pokud potřebujete, prosím klikněte pro nákup. Děkuji.

Štítky: zlato odstředivky, 2 5mm plastové trubky, lékařské odstředivky, rod polypropylen, Šálek 40ml, prp odstředivky, eliquid šťávy, chrom-niklové dráty, 5 mm od plastové trubky, polypropylenový plast tyč.

Značka JVLAB
Single Hmotnost 2g
Číslo Modelu 5 mm*70 mm
Průměr 5,5 mm
Materiál Polypropylen PP
Délka 70 mm
Balíček 50 / PK
Klasifikace Laboratorní Svorky

Napsat svou recenzi!

Polypropylen Paličkou Plastové Brusné Tyče, PP Tyče, Spodní Tip Pro 1,5 ml Centrifugační Zkumavky Průměr 5,5 mm, Délka 70 mm 50 / PK

Napsat svou recenzi!

Související produkty