Tuya ZigBee 3.0 Inteligentní Stmívací Spínač Mini WiFi Inteligentní Vypínač 1Gang Bezdrátové Kompatibilní S Google Domov Alexa Smart Home

Nové

376.52 Kč

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

Vezměte prosím na vědomí, že napětí tohoto produktu je 220-240V

Vezměte prosím na vědomí, že tento produkt nevyžaduje nulový vodič, prosím potvrdit, zda domov je jediné live wire obvodu před nákupem

1.Tento chytrý Tuya ZigBee 3.0 modul je navržen s ZigBee 3.0 protokol speciálně, kompatibilní s Tuya ZigBee hub(Smartthings také podporovány), aby si uvědomit, že celá vazba vašeho domu,opravdu dobrá náhrada za nestabilní Wi-Fi. ZigBee 3.0 protokolu s mini design obleky pro EU/UK vypínač na stěně krabice ,a snadno skrýt do své skryté vypínače pole své tradiční spínače bez jakýchkoliv vlivů na vaše originální dekorace styl, aby to bylo chytré,dává vaše zařízení ultimate power on/off smart člověka a převést většinu jakékoliv kompatibilní produkty chytří;tradiční vypínač a tento chytrý modul může pracovat nezávisle bez rušení.

2.Umožňuje hands-free, hlasové a bezdrátové dálkové ovládání, podpora Amazon Alexa Google Domov Yandex hlasové ovládání a Inteligentní Život a Tuya ovládání Aplikace na chytré telefony se speciální Tuya ZigBee 3.0 hub požadované a připojen.

3.S ohledem na stav nestabilní síť nebo bez sítě,ZigBee 3.0 switch modul je opravdu nenahraditelný, musí se kombinovat s ZigBee gateway vytvořit domácí LAN,ŽÁDNÉ DALŠÍ STAROSTI žádné a slabé sítě,snadno získat kontrolu prostřednictvím připojených zařízení tak dlouho, jak tam je stabilní ZigBee signál, Umožňuje více připojených zařízení prostřednictvím ZigBee než WiFi protokolu;Smartthings podporována pro tento ZigBee spínací modul zvlášť.

4.Převzít plnou kontrolu připojených spotřebičů s časovače, plány a odpočítávání (1/5/30 minut, 1 hodina, atd.) s Inteligentní Život a Tuya Aplikace; sdílet kontrolu s rodinou a přáteli pro větší pohodlí

Specifikace:

Typ produktu:1 gang zigbee modul spínače

Napětí:220-240V AC

Proud:10A

Bezdrátový Protokol: ZigBee 3.0

Provozní teplota.:-10℃-+40 ° C

Případ temp.:Tc: +80 ° C (Max)

Provozní rozsah:200 m

Ztlumí (š x h x v):52x47x18 mm

IP hodnocení: IP20

Obsah Balení:

1*Smart Switch Modul

1 * návod k použití

Poznámky:

Varování

1. To je Zigbee inteligentní modul spínače, které musí být použity v rámci Zigbee gateway připojen rozbočovač s Zigebee protokolu.

2. Instalace musí být provedena kvalifikovaným elektrikářem v souladu s místními předpisy.

3. Udržujte zařízení mimo dosah dětí a daleko od vody, vlhkém nebo horkém prostředí.

4. Nainstalovat zařízení daleko od silný signál souroes jako je mikrovlnná trouba, která může způsobit přerušení signálu za následek abnormální provoz panně.

5. Obstrukce tím, betonové zdi nebo kovové materiály by mohly snížit efektivní provozní rozsah zařízení a měla by být vyhnout.

6. Nepokoušejte se rozebírat, opravovat nebo upravovat zařízení

Štítky: tuya zigbee smart switch, přepnout wifi, heiman, usb, zigbee, stmívače led, google home mini podporu, tuya zigbee, 16a zigbee prise, zigbee, Stmívač.

Číslo Modelu Chytrý Vypínač
Support2 ES CZ US FR sklad, rychlé dodání
Aktuální 10A
Podpora Dropshipping/velkoobchod
Item2 smart switch modul
Napětí 220-240V AC
Certifikace CCC
Bezdrátový Protokol Zigbee 3.0
Je Inteligentní Zařízení Ano
Typ Přepínače Dálkové Ovládání
Materiál Plastové
Položka Relé Modul
Typ Jediné Živé Linky
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Tuya ZigBee 3.0 Inteligentní Stmívací Spínač Mini WiFi Inteligentní Vypínač 1Gang Bezdrátové Kompatibilní S Google Domov Alexa Smart Home

Napsat svou recenzi!

Související produkty