Hydraulické Čerpadlo 12V DC jednočinné Hydraulické Jednotky 4 Litrovou Plastovou Nádrž Hydraulické Čerpadlo

Nové

3 647.55 Kč

12 Volt Hydraulické Čerpadlo 4 Litrovou Poly jednočinný pro Dump Trailer

4 Litrovou Jednočinné Hydraulické Čerpadlo:

Tato pohonná jednotka určená pro střední a malé plošiny, vysokotlaké čerpadlo, ac motor, multi-účel, integrovaný blok, hydraulický ventil, palivové nádrže a další součásti sloučeny do jednoho. Snížená plošina ovládané elektromagnetické vykládání ventil, klesající rychlost je kontrolována pomocí vestavěných vyvažovací ventil. Back-up ruční unlaoding ventil se používá k vypnutí napájení. To je široce používán v zásobníku, samll a střední zvedací plošina a různých průmyslových oblastech.

Funkce A Údaje:

【VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁL PRO dlouhou ŽIVOTNOST】- Tento hydraulické pohonné jednotky plné vysoce kvalitní konstrukce s vysokou pevností a tvrdostí. Dobrá odolnost proti opotřebení, odolné v použití. 【RYCHLÝ START】- vysoce kvalitní hydraulické čerpadlo zajišťuje rychlé spuštění, pokaždé, a pomocí dlouhé období, snížit intenzitu práce, zlepšení hydraulických trailer čerpadlo efektivitu práce. 【ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI】- elektrické hydraulické čerpadlo je postavena tak, aby poslední, a nádrž byla speciálně navržena tak, aby trhliny a netěsnosti v drsných podmínkách. 【SNADNÉ ovládání】- Tento výpis přívěsu hydraulické čerpadlo vybaveno ostatní hydraulické nástroje mohou provádět zvedání, tlak typ, loket, ohýbání řadě, rovnání, řezání, montáž, demoliční práce a mnoho dalších prací. 【ŠIROKÉ UPLATNĚNÍ】- Hydraulické používá v aplikacích, kde rozšíření hydraulických válců je zapotřebí, auto zvedání zadní výklop. dveře, plošina, sklápěč přívěs, vozík, pluh, plošina, dopravní značení, manipulace s materiálem, výtahy, invalidní vozík, atd.

Poznámka: hydraulické čerpadlo kit vybaven M18*1.5 konektor a je dodáván s další SAE6 (9/16") konektory pro nahrazení podle vašich skutečných potřeb.

Návod k použití: v Závislosti na hydraulickém principu, diagramy, s čistým připojení hydraulické jednotky a oleje válcové trubky. Podle motoru a napájení elektromagnetického ventilu označené charakteristiky (ac, dc napětí je správně připojen. ) Tipovací motor pozorovat abnormální jev. U pohonů bez zatížení, start elektrický, krátké spuštění testu, zkontrolujte, zda jsou všechny díly běh plynule, určit a opravit po načtení krok za krokem do normálního provozu.

Klíčové Vlastnosti:

Specifikace: Materiál Nádrže: Plast Výtlak hydraulického čerpadla: 0.562-4.350 GPM (0.75-5.8 ML/R, Vztahující se na všechny jeden napájecí jednotka pro 4, 6, 8, 10quart) pojistný ventil tlak: 22 MPA (3200 PSI Max. Úlevu Nastavení Pro Zvýšení Zdvihací Síly na port) Jmenovité otáčky: 2850R/MIN výkon Motoru: 1.6-3KW (platí pro všechny jeden napájecí jednotka pro 4, 6, 8,10 litr) Motor napětí: DC12V Palivové nádrže: 4L jednočinný Power-Up/Gravitace Dolů, 1500 PS Max Úlevu Nastavení na B portu 4 Litrovou Průhledné Nádrže SAE # 1 Port, Horizontální montáž Kapesní přívěsek s asi 15 nohy (177in / 4,5 m) odstranění kabel a začít elektromagnetického obsah Balení: 1 × 4 Litrovou jednočinné Hydraulické Čerpadlo 1 x anglický Manuál Několika souvisejících příslušenství (včetně konektorů)

Obrázky Produktu:

Štítky: 12v čerpadlo vody, sr2ez, hydraulický zvedák opravy, čerpadlo hydraul, rk racing wheel, navijáky naviják 12v, elektrický jack výtah, 12v hydraulický, vody hydraulické, sestavení rc.

Číslo Modelu 4LCZYYBSLDZY00001V0
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Hydraulické Čerpadlo 12V DC jednočinné Hydraulické Jednotky 4 Litrovou Plastovou Nádrž Hydraulické Čerpadlo

Napsat svou recenzi!

Související produkty