12V Motocykl Rukojeť Muff Odnímatelný Elektrický Ohřev Teplé Vedení Rukavice Pro Zimní Skútry

Nové

165.88 Kč

Vlastnosti: 1. Vyrobeno z PU tkaniny, rukávníky jsou robustní a odolné, nepromokavé, nepromokavé a odolné. S tlusté coral fleece podšívkou, je měkká, teplotu udržet, udržet teplé a pohodlné.

2. Velké oblasti vytápění: vytápění kus je vyroben z vysoce kvalitní a jemné korálové sametové, jako teplý materiál. Povrch je delší a šifrované. To bude více pohodlné s topení. S 10W high power, může teplota dosáhnout 50°C~60°C, udržet dlaně a ruku v teple.

3. Sluchu může být v teple v 10 sekund, a to má čtyři teplotní nastavení: S vestavěným-in vysoké teploty čipu, sluchu může být v teple v 10 sekund. zapojte jej můžete použít hned.

4. Položka má konstantní teplotu systému, bezpečné použití: zesílené měděné dráty, vysokopevnostní anti-aging vnější izolační vrstvy, DC5.5 rozhraní, konstantní teplota systému, zajištění bezpečného použití.

5. Široké použití: chránič úst může být upravena v širokém rozsahu, a napájecí kabel je asi 1,7 m dlouhý. Je vhodný pro všechny druhy dvoukolových nebo tříkolových vozidel a nemá vliv na klakson a brzd.

Specifikace:

Jméno: Odnímatelné Elektrické Topení Rukojeť Muff

Barva: černá

Materiál: PU

Podšívka: coral fleece

Linka délka: cca 1,7 m/66.93 v

Teplota: 50 ° C ~ 60 ° C nebo tak

Výkon: 10W

Balení Seznam:

2*motocykl rukojeť muff

2*topné fólie

1*napájecí kabel

Štítky: 20 kolo, exo vyhřívané rukavice, daynese, skútr rukavice accu, 45v vyhřívané rukavice, amazon elektrické vyhřívané rukavice, motocyklové rukavice hnědé dámy, muff, neoviva, rukavice tepla.

Materiál PU
Tkanina PU
Podpora Dropshipping
Jméno Odnímatelné Elektrické Topení Rukojeť Muff
Pohlaví Unisex
Typ Položky rukavice
Funkce Nositelné
Moc 10W

Napsat svou recenzi!

12V Motocykl Rukojeť Muff Odnímatelný Elektrický Ohřev Teplé Vedení Rukavice Pro Zimní Skútry

Napsat svou recenzi!

Související produkty