Sladký mandlový olej a rozmarýn pro masáž MONTROS KOSMETIKA s uklidňující, relaxační vlastnosti, 250 ML.

Nové

378.87 Kč

Mandlový olej poskytuje pružnost na kůži, zanechává ji hydratovanou, vyživenou a jemnou. Rozmarýnový esenciální olej má vysoký obsah antioxidantů v boji proti předčasnému stárnutí kůže a vysoce hydratační energie na buněčné úrovni, kůži, stahující, deinflammatory a léčení. Jeho kombinace je ideální masážní olej, díky své zvláčňující vlastnosti, protizánětlivé a jeho schopnost zjemnit pokožku bez ucpání pórů.

Ingredience:

Sladký mandlový olej, rozmarýnový esenciální olej, Tokoferol (přírodní Vitamin E)

PŘÍRODNÍ PRODUKT, CERTIFIKÁT

Jak používat:

Použít s rukou potřebné množství oleje na ošetřovanou oblast. Vyhněte se oční kontakt, otevřené rány a sliznice. Se nevztahují na děti do tří let věku.

Topaz skleněná láhev 250 ml.

Mandlový & akutní;s sladký olej poskytuje pružnost na kůži, hydratační, výživný a zklidňující. Esenciální Rozmarýnový Olej je indikován pro jeho vysoký obsah antioxidantů, bojovat proti předčasnému stárnutí, pro své vysoce hydratační sílu kožních buněk a pro své adstringentní a anti-inflammatroy vlastnosti s velkou léčivou sílu. Tato kombinace z něj činí ideální masážní olej pro své zvláčňující a protizánětlivé vlastnosti, jeho schopnost hladké kůže bez blokují póry.

Ingredience:

Prunus Amygdalus Dulcis, Olej, Rozmarýnový Esenciální, Tokoferol (Přírodní vitamin)

PŘÍRODNÍ CERTIFIKOVANÝ PRODUKT

Směry:

Naneste olej s rukou nad oblast léčby. Vyhněte se přímému kontaktu s očima, otevřené rány a sliznice. Se nevztahují na děti do tří let.

Topaz skleněná láhev 250 ml.

Štítky: pouzdro lenovo vibe x, náramek vlajkou španělska, alcatel mobilní telefon baterie, coolpad telefonu, dobytí s16, boot caterpillar, KRÁL HOLUB, ex proof, caterpillar s61, double pouzdro na telefon.

Esenciální Olej Typ Nosné Oleje
Typ Položky Esenciální Olej
Složka Sladký mandlový olej
Původ ES(Původu)
Země/Region Výroba Španělsko
Značka MONTROS KOSMETIKY

Napsat svou recenzi!

Sladký mandlový olej a rozmarýn pro masáž MONTROS KOSMETIKA s uklidňující, relaxační vlastnosti, 250 ML.

Napsat svou recenzi!

Související produkty