MOTOPOWER 10" SAE pro Koaxiální Samice Adaptér Kabel pro Automobily, Motocykly, ATV

Nové

132.40 Kč

MOTOPOWER 10" SAE pro Koaxiální Samice Adaptér Kabel pro Automobily, Motocykly, ATV

10" dlouhé SPT-2 18AWG BLACK Heavy Duty Měděného Drátu. Standardní SAE Konektor pracuje s většinou značek SAE zásuvky. Pro připojení zařízení s koaxiální konektory SAE zásuvky. POZNÁMKA - mužské pin z konektoru SAE spojí s kladným pólem ženské koaxiální adaptér.

​ ​

Zákazníci, Kteří Zobrazit Tuto Položku Také Prohlíželi

Přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů

Po celém SVĚTĚ DOPRAVU ZDARMA CHINA POST AIR MAIL jako výchozí služba Expresní služba je poskytována na zvláštní požadavek zákazníků. Prosím, kontaktujte nás, pokud potřebujete expresní servis před provedením platby, budeme počítat náklady na dopravu za vás. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. Doba dodání: 10-30 dnů. To se může lišit pro různé destinace. Sledování zásilek: Každý pozemek má sledovací číslo uvedené. Prosím, zkontrolujte podrobné informace o sledování on-line nebo nás kontaktujte přímo. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Jeden Rok Výrobce omezená Záruka za vady zboží(s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití afterreceipt). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby(a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Po obdržení zboží, kontaktujte prodávajícího do: 14 dnů. Náhrada bude poskytnuta jako: Peníze Zpět nebo náhrada Vrátit Doprava: Kupující zaplatí zpáteční lodní dopravy. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše PO#.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Upřímně doufáme, že si nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Děkuji moc za vaši spolupráci! Jsme rádi, že poskytovat nejlepší služby a kvalitní produkty pro vás!

Štítky: nabíječka ev, motocykl power booster, konektor sae, es5 zásuvky, použití power car, sae kabel, givi, motopower černá, monokey na oblečení, sae.

Značka MOTOPOWER

Napsat svou recenzi!

MOTOPOWER 10" SAE pro Koaxiální Samice Adaptér Kabel pro Automobily, Motocykly, ATV

Napsat svou recenzi!

Související produkty