Pro Magic Sklo Screen Protector Pro Nintend Spínač Sklo Screen Protector 9H Příslušenství Pro Nintend Spínač NS

Nové

179.09 Kč

modname=ckeditor

Pro Magic Sklo Screen Protector Pro Nintend Spínač Sklo Screen Protector 9H Příslušenství Pro Nintend Spínač NS 1.Před shippping každé položky budou testovány.

2.Prosím, přečtěte si následující, když jste obdrželi balíček. Uveďte, prosím, Pět Hvězdiček zpětnou vazbu, pokud jste velmi spokojen, pro nás Ujistit, že naše jídel a logo zcela, Jakmile problémy, prosím, kontaktujte nás, které vám pomohou vyřešit,namísto otevření sporu. Pokud stále není vyřešen,doporučujeme vrátit se k nám.

3.Podmínky vrácení peněz nemůžeme přijmout. Nesprávná instalace Zboží nepatří do naší společnosti, Když se zákazníci vracejí výrobky,výrobek je rozbité, bez jakékoliv chránit Škodlivé škody, můžeme to udělat : 1,kontrola Kvality:Všechny videohry náhradních dílů musí být testovány náš profesionální QC tým. 2,Dodací lhůty: dodací lhůta je 1 nebo 2 pracovní dny. 3,Produkují záruka : nabízíme 6 měsíců záruka. 4,Po servisu:prosazovat kvalita první, princip upřednostnění zákazníci. 5,model Výrobku: můžeme nabídnout všechny druhy náhradních dílů a příslušenství, například pro xbox360,Sony,Nindtendo a tak dále. 6,Informace: Jsme sdílet nejnovější informace, videa, hry náhradní díly pro všechny naše zákazníky. 7,Jsme velkoobchodní a maloobchodní dodavatel pro video hry alespoň 7 let, máme bohaté zkušenosti. Poznámka : jsou nebe modré a červené barvy, jako následující obrázek. malý barevný rozdíl je normálně, když obdržel.

Štítky: ns spínač magic ns, mayflash magie ns wii, max střelec, sklo magie ns, mayflash magie ns gamestop, magie ns pro přepínání, magie ns, spínač ns, aim assist ps4, cronus zen ps4.

QC Každý Testovány jeden po druhém
Číslo Zapsána sledovací číslo
S USB no
Kompatibilní Značka/Model NIC
Min 1KS
Klíčová slova Pro Magic Sklo Screen Protector Pro Nintend Spínač
místo původu Čína
Dodací Lhůta 1-2 dny pracovní dny
Značka HeroAngel
Číslo Modelu Pro Magic Sklo Screen Protector Pro Nintend Spínač
Balíček Bublina bag+Pevný papírové krabice

Napsat svou recenzi!

Pro Magic Sklo Screen Protector Pro Nintend Spínač Sklo Screen Protector 9H Příslušenství Pro Nintend Spínač NS

Napsat svou recenzi!

Související produkty