Vintage stará parní lokomotiva vlak černobílé obývací pokoj dekorace domů wall art dekor dřeva, rám, textilie, plakáty KJ858

Nové

105.54 Kč

Vítejte na W orld F abric Plakáty

Plakát materiál používáme Tkaniny, s jemnou strukturou a hladký povrch. Je tenký, není vodotěsný, ale to může být zachována po dlouhou dobu.

Vzhledem k rozdílu mezi monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

Zaručujeme, že styl je stejný, děkujeme za pochopení.

Pokud si myslíte, že máte špatné zboží nebo nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás PŘED otevřením sporu, a my vám najít řešení.

Nabízíme také dřevěné rámy s plakáty, a můžete si vybrat vaše plakáty s nebo bez rámů.

Existuje poměrně některé volby pro plakáty různých velikostí, s nebo bez rámů. Můžete jen kliknout na tlačítko, aby se váš výběr.

Rámy mají pevné velikosti, takže pokud nemůžete najít správnou velikost, prosím, kontaktujte nás před platbou.

Aktuální plakát vypadá takto:

O Vlastní Plakát

Pokud chcete vytisknout vlastní plakát, prosím, kontaktujte nás a pošlete své oblíbené obrázky . Fotografie může být jakéhokoliv formátu JPG lepší. Vyšší pixelů obrázky, lepší plakáty podívat. Po obdržení, zašleme vám speciální odkaz, a pak se obrázky zpracovávají pro tisk. Kromě výběru obrázků, můžete si také vybrat svou oblíbenou velikost.

Budeme poskytovat nejlepší kvalitu a nejlepší služby pro vás. Tento obrázek pochází z internetu, takže nemůžeme ujistěte se, že to nebude nikomu ublížit je to správně. Pokud to poškozuje vaše právo, prosím, kontaktujte nás, a my vám ji okamžitě odstranit.

Pokud máte jakékoli otázky nebo pochybnosti, prosím neváhejte a kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách vyřešit to.

Děláme podnikání s integritou, upřímně.

Přeji vám každý den šťastný, a šťastný nakupování!

Štítky: dřevěný vlak banky, obývací pokoj zdobí, dekor dřeva, rám, černobílý plakát design, filmový plakát scarface, indické dekorace vlak, plakát na zeď, živé parní motory, led zeppelin, živé parní vlak.

Značka ZKunZMeiDecor
Režim rámečku Bezrámové Zrcadla
Styl Moderní
Originální No
Rám No
Materiál HEDVÁBÍ
Číslo Modelu NO
Předměty Krajina
Střední Akryl
Formulář Byt
Podpora Základní Tkaniny Tkaniny
Typ plakát
Technics Sprej Malování

Napsat svou recenzi!

Vintage stará parní lokomotiva vlak černobílé obývací pokoj dekorace domů wall art dekor dřeva, rám, textilie, plakáty KJ858

Napsat svou recenzi!

Související produkty