Vlastní Dora Explorer narozeniny dítě dítě fotografie, pozadí fotografie kulis kvalitní vinyl

Nové

383.77 Kč

Obvykle velikost show

Vinylové kulis

s živými tisknout obrázky. je vhodný pro použití(narozeniny), rodinné fotografy,atd. to bude lehké a přenosné, což umožňuje snadné být zavěsil na pozadí stánku.Položky packageed,takže Pokud se nějaké vrásky,plz pověsit ho přirozeně po dobu 2-3 dnů,nebo železo zpět na nižší vhodná teplota. Materiál Hmotnost:110G/GSM Intenzivní Živé Barvy Lehký, Snadno Složit A Nosit Non vodotěsné Světlo absorpční Non-reflexní Počítače-vytisknout pro realismus, Intenzivní Živé Barvy Max.šířka:300 cm(10 ft) vertikální nebo horizontální

FAQ Q:Kdy dostanu své zboží?

A: obvykle trvat asi 3 dny, příprava,pokud zdarma post,15-20 dny se tam dostat,pokud se expresní kurýrní,dhl nebo fedex,5-7 dní se tam dostat.

Q:mohu na zakázku? A: pošlete nám vaše potřeby,můžeme na zakázku vaše informace,svatby ,narozeniny kulis atd. pokud chcete vytisknout vaše pic,je třeba poskytnout vysoce kvalitní tisk souboru k nám.Rozlišení alespoň 300dpi. Q: velkoobchod ? A:Máme vždy velkoobchodníci mají největší preferenční politiky, velkoobchodní 10, nyní sleva 15%, velkoobchodní více,sleva více,plz kontaktujte nás,dobrá komunikace. Q: služby zákazníkům ? A:nějaký problém, jakmile obdržíte kulis,stačí nás kontaktovat do 5 dnů,budeme se snažit v našich silách vyřešit problém pro vás.

Štítky: dora hračka, pozadí, narozeniny foto, kreslený dora, narozeniny dora, dora, dětské rukavice hračka, dora explorer, pozadí, narozeniny, klip na hračku, kočka, kapesník.

Balíček Ano
Typ počítače tisknout
Styl Děti
Materiál Vinyl
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Gu-1765
Značka Hopetoo

Napsat svou recenzi!

Vlastní Dora Explorer narozeniny dítě dítě fotografie, pozadí fotografie kulis kvalitní vinyl

Napsat svou recenzi!

Související produkty