Funssor 5ks*tisk štítku vybudovat desky pásky 305x265mm pro Flashforge Guider 2/2S blue print postele pásky Rychlá Loď

Nové

728.95 Kč

Těšíme se na další rozšíření, příjemný obchodní vztah. Pokud máte nějaké quetion nebo něco potřebovat, pls kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách, aby jste spokojeni.

Doprava zdarma po celém světě , poslat China Post Airmail.

Dodací lhůta asi 20 až 30 obchodních dnů. Některé země se může zpozdit dobu 1-2 týdnů.

Budeme loď zboží do 2 dny po obdržení platby vymazány.

Pozornost:

Pokud se chcete dostat zboží naléhavě, můžeme také poslat prostřednictvím EMS nebo UPS,DHL atd. Budete muset zaplatit určitou nákladní více . Kontaktujte nás první, pokud chcete změnit EMS,UPS,DHL atd.

Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem,z jakéhokoliv důvodu,dejte nám vědět.Budeme neprodleně nahradit položku nebo vám znovu náhrady,je to tak jednoduché. Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné. Nákladní pro posílat zpět a re-send by měla být hradí kupující. Pro vaši ochranu, prosím pojištěného balíku.

Pokud se vám produkty mají nějaké vady nebo zpoždění, prosím, nepoužívejte otevřený případ, nebo ne opustit Negativní A Přírodní zpětnou vazbu, to nemůže vyřešit veškeré problémy .Ale řekněte nám, budeme v našich silách vyřešit to.

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám pozitivní zpětnou Vazbu a čtyři 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení (DSR), které jsou životně důležité pro růst naší malé firmy.

Akceptujeme platby přes Koronavirusvcr.cz. Pokud nemáte Koronavirusvcr.cz účet, prosím, registrované pro sebe ve (http://Koronavirusvcr.cz). Platba musí být obdržena do 5 dnů po aukce skončila. Prosím, ujistěte se, že máte v úmyslu koupit nebo schopni platit ve stanovené lhůtě, než nabídky. Nezaplacené spor bude podán na Koronavirusvcr.cz pro jiné než splatné uchazečů.

PROSÍM, nenechte nás nechává v 1, 2, 3 nebo 4-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pouze 5-Podrobné Prodávající Hodnocení jsou vítány.

Štítky: clank, vybudovat deska, anet a8 auto level sensor, ender 3 heatbed, anti matice, astronom, 3d tiskárnu postavit talíř, flashforge creator pro rady, pryskyřice flashforge, flashforg.

Číslo Modelu Flashforge Guider 2/2S
Umístění Čína
Jméno Funssor
Původ KN(Původu)
Typ Položky Heatbed
Značka Funssor

Napsat svou recenzi!

Funssor 5ks*tisk štítku vybudovat desky pásky 305x265mm pro Flashforge Guider 2/2S blue print postele pásky Rychlá Loď

Napsat svou recenzi!

Související produkty