6ks zavlažování zahrady, zavlažovací systém automatické vody Dripper Artefakt Cestovní náležitosti rostlin květin Hrnkových rostlin Waterer

Nové

70.78 Kč

· To je ideální volbou pro zalévání veškeré vnitřní zařízení. To je ideální pro ty, kteří cestují a chtějí, aby se ujistil, že jejich rostliny jsou řádně napojena. Velké květináče bude potřebovat dva nebo více rostlin, fontány.

Rostliny nedostatek péče a postupně chřadnou

Myslíte si, ignorovat své milované rostliny, protože zaneprázdněný v práci, dovolené, a služební cesty?

· Automatické dripper bude řešit tyto problémy pro vás a starat se o své milované rostliny.

Výhody naší automatické dripper

· Automatické kapající 0-20 dní (v závislosti na velikosti nádoby a odkapávací sazby, můžete si vybrat). · Unikátní zásuvka, větší lahve mohou být použity. · Jednoduché a rychlé použití.

Šikmé plug-in design

· Lze připojit láhev velikost: láhev úst vnitřní průměr 20.5-25 mm. · Vhodný pro většinu značek nápojových lahví na trhu.

Spínač seřízení

· Regulační ventil. Nastavitelný odkapávací vody velikost.

Kroky pro použití

Prosím, připravte si láhev první. (Nákup nezahrnuje láhev)

1. Vložit vypínač na dripper. 2. Naplňte připravenou láhev s vodou.

3. Připojte dripper na láhev vzhůru nohama. 4. Nastavte požadovaný průtok vody.

Opatření pro použití

· Během použití, budete muset vyvrtat pár děr, nebo vystřihnout spodní části láhve. · Zkuste chcete-li vložit do dripper do půdy, stejně jako je to možné, aby se zabránilo naklápění. · Velké hrnce mohou vyžadovat více drippers. · V závislosti na prostředí snímání a monitor, tam může být mírné barevné rozdíly, prosím pochopit.

Parametry výrobku

· Název produktu: Automatické dripper · Materiál: Optimální ochranu životního prostředí PP · Vhodné pro zalévání rostlin · Barva: modrá, zelená, oranžová · Velikost: Délka 15,2 cm · Použitelné velikosti nádoby: 500-2000 ml

Nákupní ochranu

* Ujišťujeme vás, že pokud nechcete přijímat zásilky nebo výrobku je poškozené ve stanovené době, budeme vydávat plnou náhradu nebo odeslat nový balíček zdarma.

O ochranu kupujícího času

* Čas ochrany je ochrana pro kupujícího. Při zakoupení produktu, finanční prostředky nedosáhne náš účet, ale po ochranu čas je u konce. * Pokud ochraně čas se chýlí ke konci a vy stále ještě není obdrží balíček, prosím, kontaktujte nás včas!

Služby & Zpětná Vazba

* Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. * Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: podlaha rostlin, vysoký pasu hrnec, květináč, hrnec, rose podporu, kužel pro rostliny, dekor flower pot, 4 tier stojánek, vánoční květináč, hrnec semi.

Číslo Modelu 0263
Materiál Plastové
Značka DXBQYYXGS
barva Modrá, Zelená, Oranžová
Připojení velikost Vnitřní průměr 20.5-25 mm
Typ Zalévání Soupravy
Balíček 6ks

Napsat svou recenzi!

6ks zavlažování zahrady, zavlažovací systém automatické vody Dripper Artefakt Cestovní náležitosti rostlin květin Hrnkových rostlin Waterer

Napsat svou recenzi!

Související produkty