Bodové svařování stroj s automatickou spoušť pero Integrovaný design Weld Stroje Příslušenství koncový spínač pro 18650 Baterie

Nové

137.52 Kč

Vlastnosti:

1. Integrovaný design, krásné a elegantní, s jemnou tepelné záření účinek. Vestavěný koncový spínač, obsluha jednou rukou, není třeba pedál.

2. Odolný materiál: jedná se o druh jemné kvalitní bodové svařování pero, přijmout tlustý měděný bar, pomáhají zvýšit pracovní výkonnost, a je vhodný pro dlouhou dobu provozu.

3. Tam jsou dual pružiny na rukojeti, každá svařování pero může rozšířit a smlouvy nezávisle na sobě.

Popis:

S pohodlnou ruku pocity, může podporovat dlouhou dobu užívání, stabilní a spolehlivý, odolný proti opotřebení a úsilí úspory. Vhodné pro 18650 baterie bodové svařovací stroje.

Specifikace:

Barva: bílá, černá, modrá, azurová (volitelné)

Svařování velikost jehly: 50 * 3 * 3mm

Velikost: 155 * 45 * 25mm

Materiál: měď

Vhodné: pro 18650 baterie bodové svařovací stroje

Obsah Balení:

1 * Bodové Svařování Pero

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Štítky: radost con kov, 18650 zmenšit, obloukové svařování za studena stroj, místo svaru, cnc koncový spínač, MAG, MIG, baterie lifepo, 18650 štít, luxusní design, 18650 baterie recharg.

Typ Ruční Nářadí Dílů
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Bodové svařování stroj s automatickou spoušť pero Integrovaný design Weld Stroje Příslušenství koncový spínač pro 18650 Baterie

Napsat svou recenzi!

Související produkty