500m Bezdrátový Elektrický Psí Plot Chytrý Vodotěsný Výcvik Psů Obojek Zvuk/Šok Kůry Zátkou Výcvik Psů Zařízení pro 1/2/3 Pes

Nové

1 292.03 Kč

Funkce

【BEZDRÁTOVÉ DÁLKOVÉ PLOT】Poté, co pes překročí nastavený rozsah pohybu, přijímače, který se nosí automaticky spustí funkci školení, a stiskněte první zvukové varování, pak statické stimulace. Trest metoda připomíná psa vrátit do bezpečné oblasti.

【VELKÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ VZDÁLENOST】Soustředil na vysílač, maximální dálkový dosah je 492ft; síla signálu z vysílače je plynule nastavitelná podle 0-100 soubory, a odpovídající přijímač vzdálenost je 0-492ft. Vysílač má digitální displej vizuálně zobrazit aktuální sílu signálu převodový stupeň.

【SNADNÉ POUŽITÍ】kód párování je jednoduché, funkce, nastavení je rychlé. Vysílač může podporovat neomezený počet přijímačů pracovat současně bez vzájemného rušení.

【VYSOCE KVALITNÍ】přijímač je vodotěsný, dobíjecí, ekonomické a trvanlivé. Takže, to je perfektní pro použití na deštivé dny. Váš pes může nosit i do vody.

【SEPCIAL PŘIPOMENUTÍ】Prosím opravit vysílač na 5 m od země a žádné kovové stěny, aby se zabránilo rušení s bezdrátovým signály a ovlivňují se dálkové ovládání vzdálenost.

Specifikace

Materiál: ABS plast(vysílač, přijímač), TPU(popruh)

Napájecí adaptér: US standard pouze

Nastavitelná úroveň signálu: 1-100

Dálkové ovládání rozsah: až 492ft v okruhu

Kompatibilní pet obvod krku: 3.93"-29.5"

Odolnost proti vodě úrovni límec: IP67

Balíček:

1 x Bezdrátový Vysílač

1/2/3 x Bezdrátové Přijímače

1/2/3 x Krku Popruhy

2 x DC-USB Nabíjecí Kabel

1 x Napájecí Adaptér

1/2/3x 4-Pack Kovové Kontaktní Sondy

1/2/3 x Zkušebního LED Světla

1/2/3 x 4-Pack Plastové Kotvy

1 x Uživatelská Příručka

Štítky: pet ohrádka, hlbb psí obojek, draci psy, móda pro psa, zemře plot, fenz, cívky elektrický plot, vodítko, pet gate, wireless pes plot drát.

Materiál Plastové
Číslo Modelu Wireless Pes Plot
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

500m Bezdrátový Elektrický Psí Plot Chytrý Vodotěsný Výcvik Psů Obojek Zvuk/Šok Kůry Zátkou Výcvik Psů Zařízení pro 1/2/3 Pes

Napsat svou recenzi!

Související produkty