CS5.3mm NBR Pryže O-KROUŽEK ID 180/185/190/218/224/230*5.3 mm 20KS O-Kroužek, Nitril Těsnění Tloušťka 5.3 mm ORing

Nové

231.12 Kč

O-kroužek Těsnění Zásady

O-kroužky jsou bi-directional těsnění, kruhový tvar a průřez. O-kroužky jsou obvykle vyrobeny z pružného materiálu, ale mohou být vyrobeny z jiných materiálů, jako jsou PTFE nebo kovu. O-kroužek těsnění prostřednictvím deformace těsnění materiál o instalaci a mediální tlak, aby uzavřít mezeru mezi páření komponenty. Vyšší systém tlaku může dojít k deformaci přes propast, známý jako vytlačování, což vede k selhání těsnění. Výběr těžší, materiál těsnění nebo instalaci kroužků na podporu O-kroužek může zmírnit tento problém.

Způsob provozu O-Kroužky jsou dvojčinný sealingelements. Inital efektu,který působí v aradialora xial směru v závislosti na instalaci, dává O-Kroužek jeho počáteční těsnicí schopnosti.Tyto síly jsou umístěny v systému tlak na vytvoření celková uzavírací síla, která zvyšuje jako systeme tlak zvyšuje (Obrázek 2). Pod tlakem, O-Kroužek se chová v asimilar cestu do kapaliny s vysokým povrchovým napětím. Tlak je přenášen rovnoměrně do všech směrů.

NBR (Nitril Butadien Rubber):

Rozsahy teplot platí pouze ve spojení s médii, které jsou kompatibilní s příslušnými elastomery vlastnosti Nitril Kaučuku závisí především na obsahu ACN, která se pohybuje mezi 18% a 50%. Obecně vykazují dobré mechanické vlastnosti. Provozní teploty se pohybují mezi -30° Cand +100° C (pro moc dobu až do +120° C).Vhodné formulovány NBR může být použit dolů do -60° C. NBR je většinou používán na bázi minerálního oleje a tuky.

Tloušťka

Vnější Průměr

5mm

5.3 mm

5.7 mm

6mm

7mm

Žádost O-Kroužek se používá převážně pro statické aplikace těsnění: - Jako aradial statické těsnění, např. pro pouzdra, kryty, potrubí, válce - Jako axiální statické těsnění, např. pro příruby, desky, čepice. O-Kroužky v dynamické aplikace se doporučuje pouze pro střední provozní podmínky.Jsou omezeny rychlostí a tlaku, proti které jsou na pečeti: - Forlow povinnost utěsnění reciprocatingpistons, tyče, válečky, atd. - Pro utěsnění slowlypivoting,r otating nebo spirálové pohyby na hřídele, vřetena,otočné převodovka leadthroughs, atd.

Štítky: o-kroužek 28, svorky ústa, základ pro nábytek rukojeť, šablony pro scrapbooking plast, okraj těsnění, 32mm tri clamp, díry vložit, kovové těsnění, nefrit pečeť, kruh těsnění.

Materiál Gumové
Tvar Kroužek Těsnění
Standardní nebo Nestandardní STANDARDNÍ
Značka FUSHI
Číslo Modelu Tloušťka 5.3x180/185/190/218/224/230 mm

Napsat svou recenzi!

CS5.3mm NBR Pryže O-KROUŽEK ID 180/185/190/218/224/230*5.3 mm 20KS O-Kroužek, Nitril Těsnění Tloušťka 5.3 mm ORing

Napsat svou recenzi!

Související produkty