Údaje Frog USB Bezdrátový Ruční 4K HD Video Retro Herní Konzole Vybudovat V roce 1700+ Klasické Hry Dual Podpora Gamepad pro FC/GBA/MAME

Nové

703.16 Kč

4K Bezdrátové Retro Family Video Game Controller

ÚDAJE ŽÁBA je nejnovější verze gamepad, cítíte se velmi retro s dětství chuť? Build-in 1400+ Hry pro NES.Nejdůležitější věc je, že jsme přinést více výhod pro naše přátele v Rusku. Máme samostatně přidáno 500+ ruská hra tf karet! !Pokud chcete hrát klasické hry se svými dobrými přáteli či rodinou, prosím, vybrat si to! To může splnit vaše požadavky!

4k HD Video Herní Konzole Podporuje Pro PS1

Open Linux, zdrojový kód, systém, 32 GB / 64 GB karty, vestavěný 3000 + / 10000 + hry. Ruští hráči si mohou vybrat, 2000+ čisté ruské hru zápasy.Podporuje hráče, aby hledat pro hry, podporuje hráčům přizpůsobit oblíbené hry a můžete hrát a stahovat hry, samy o sobě. Dovolte si být intimní s rodinou, přáteli a dětmi a cítit kouzlo hry!

4K bezdrátový herní konzole, která podporuje ukládání hry

S chutí dětství, více než 1700 hry jsou postaveny. Nejdůležitější je, že jsme přinesly více výhod pro ruské přátele. Přidali jsme 1,300 ruské hry a další 1,800 anglické hry, můžete si vybrat podle své oblíbené, a konzole podporuje oblíbené hry a ukládání her.

Double six-key bezdrátový joystick, dvojité hráči stimulaci PK

Na rozdíl od jiných herní konzole řadiče, tentokrát náš řadič podporuje šesti-tlačítkový bezdrátový joystick, který nám umožňuje poskytnout jiný zážitek pro hraní her. Design konceptu je odvozen od trend a trend doby, a my široce přijímat zákazníky názory. Hrajte klasické hry se svými dobrými přáteli nebo členy rodiny, pamatujte šťastné dětství, zapomenout na problémy života a práce, prosím, nenechte si to ujít, určitě si vyberete! Tato herní konzole může splnit vaše požadavky!

Pět emulátor podpora, vlastní hry ke stažení

Herní konzole je vybavena duální bezdrátové dálkové ovládání a podporuje pět typů emulátory: FC, SFC, GBA, SEGA, MAME. Pokud se vám nelíbí naše vestavěné hry, prosím, nebojte se, můžete si stáhnout vaše oblíbené hry na SD kartu, podpora Hráčům přizpůsobit své oblíbené hry a můžete hrát a stahovat hry, samy o sobě. Dovolte si být intimní s rodinou, přáteli a dětmi a cítit kouzlo hry!

Hra Zero-latence Podpora HD Výstup

ÚDAJE ŽÁBA Y3 Mini je novou herní konzoli, která podporuje 4K TV a high-definition výstupní kvalitu obrazu. Ve stejné době, na základě podpory 4K TELEVIZE, to je také vhodný pro displeje a projektory s HD high-definition vstupní rozhraní. Pro novou herní konzoli, jsme vybudovali více než 1700 hry, hra je téměř nulové zpoždění, nebojte se o hry, delay, high-definition kvalita hry a klasické hry, výzvy, šesti-tlačítkový joystick operace a další otázky, to bude velmi zajímavé herní stroj!

Baterie nízká spotřeba energie

Nízká spotřeba infračervené připojení! Regulátor vyžaduje AAA baterie. Vzhledem k otázky bezpečnosti během přepravy, naše balení nemůže dopravy baterie. Zákazníci muset koupit v místních obchodech.

Kvalitní a Dobré Služby

Vážení přátelé! Děkuji vám moc za návštěvu našeho obchodu. Vzhledem k aktuální zpoždění v globální expresní doručení, nemohou být dodány v požadovaném čase. Aktuální doba dodání je cca 35-90 dní. Aby nedošlo ke zpoždění doručení vaší zásilky na dlouhou dobu, doporučujeme vybrat si Koronavirusvcr.cz Standardní Poštovné. Většina zemí je možné dodat v 7-25 dní! Vyberte si Koronavirusvcr.cz Standardní Dodávky, si můžete vychutnat výhody: Pouze naše výrobky nesou Zdarma Návratu logo, a následujících osm zemí, které mohou využívat bezplatné náhrady pro žádný důvod.

4.3/7.0 palcový video herní konzole, vestavěný 3000/10000 hry

Šest-tlačítko věže herní konzole, která může být hrána 3 hráči.Vestavěný 3000-10000 hry, podpora 23 jazyků!Podpora pro PS1, CPS, GBA, GB, GBC a tak dále.pokud se vám nelíbí naše vestavěné hry, prosím, nebojte se, můžete si stáhnout vaše oblíbené hry na TF kartu.Zařízení podporuje rychlé ukládání her

WI-fi Video Herní Konzole Podpora HD Výstup

ÚDAJE ŽÁBA je nejnovější WI-fi video game controller přijímá HD výstup design, vestavěný 3000 +100 3D hry, a podporuje network ke stažení hry (za předpokladu, že wifi verze + non-wifi verze (přímo vložen do kabelové sítě), Podpora pro PS1/PSP a tak dále. Můžete uložit herní pokroku kdykoliv. Až čtyři lidé mohou hrát společně ve stejnou dobu. můžete si zaslouží mít!

Štítky: video konzole x, barevný gameboy, hry a kouře ps4, box retro herní konzole, titan jazyk, NINTENDO SPÍNAČ, datum žába, Ovládání, gameboy barva zelená, hra nintendo spínač.

Funkce 6 Podpora dual šest-key bezdrátový joystick
Baterie Není Incude
Funtion 2 Plug and play
Číslo Modelu XWX1120
Funkce 3 TV Herní Konzole
Jméno Y3 Mini Herní Konzole
Funkce 1 Podpora uložit hru
Funkce 8 Podporuje monitory a projektory s HD vstup
Funkce 2 Podpora stahování her
Značka ÚDAJE ŽÁBA
Hry Vestavěný 1700-3500 Hry
Funkce 7 Retro herní konzole
Původ KN(Původu)
Funkce 4 Podpora vlastní oblíbené hry
Regulátor 2 duální bezdrátový ovladač
Funkce 5 Žádné zpoždění hry
Typ Video Herní Konzole
Certifikace NIC
Funtion 1 Podpora HD Výstup
Podpora simulátoru typu FC/SFC/GBA/SEGA/MAME
Balíček Ano

Napsat svou recenzi!

Údaje Frog USB Bezdrátový Ruční 4K HD Video Retro Herní Konzole Vybudovat V roce 1700+ Klasické Hry Dual Podpora Gamepad pro FC/GBA/MAME

Napsat svou recenzi!

Související produkty