Auto TPMS Senzor 1074812-00-B Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách pro Tesla Model 3 Model S Model X 433MHz TyreAirMonitor 107481200B

Nové

234.31 Kč

VELKÝ VÝPRODEJ PRO NOVÝ OBCHOD

4KS/Pack Senzor Tlaku v Pneumatikách 1074812-00-B

Pro Tesla Model 3 Model S Model X

O nás: Vítejte TPMShome. Předělat si jízdu s moderní design, naše senzory jsou OEM-třídy se zárukou kvality. Slibujeme, že pro jeho dobře fungovat jako všechny senzory jsou standardní-nastavení výkonu, také přísně testovány před odesláním k vám. Senzor programování není nutné, TPMS by být předem naprogramován speciálně pro vás podle značky vozidel, režimu a ročníku produktivní. Takže, prosím, zkontrolovat a potvrdit, zda si vybrat ten správný díl pro vaše vozidlo . Vše, co musíte udělat, je nainstalovat je přesně, pak je aktivovat. Jednoduché, snadné a účinnosti. Budeme vděčni za výběr našich výrobků. Máte-li jakékoli další otázky, prosím neváhejte a kontaktujte nás.

Poznámka 1:

Kontrola vaší původní část je nejlepší způsob, jak zjistit, který produkt může splnit vaše vozidlo. Také můžete, napište nám před nákupem, rádi bychom pomoci pro kontrolu a odpovědět vám co nejdříve.

Poznámka 2:

Prosím, laskavě si vybrat náš produkt bez váhání, jak jsme podporovat naše nové pobočky obchodu s velkou. Dohnat tuto příležitost a staňte se našimi zákazníky, jsme si jisti, se o kvalitu produktu, který by splňoval vaše požadavky.

A druhý režim TPMS by již brzy ve VELKÝCH JEDNAT stejně. Prosím, laskavě doporučí náš obchod svým přátelům, a ti by dostat cenu pokaždé, když si Přinesete jeden Kamarád k nám. Děkuji s pozdravem.

Položka Popis:

Výrobce číslo dílu: 1074812-00-B

Provozní frekvence: 433 MHz

Balení: 4 kusy TPMS senzory

Zjednodušené přeučení: auto přeučení ( prosím, kontaktujte nás, pokud potřebujete podrobnosti, konkrétní postup přeučení)

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní Design, lepší pro větší trvanlivost Postavena tak, aby přísné standardy kontroly kvality, Podporu jeden rok náhradní

Montáže Na Vozidlo:

KOMPLEXNÍ POKRYTÍ VOZIDLA pro Tesla Model 3(2018/07 - 2021) PRO Tesla Model S(2014/09 - 2021) PRO Tesla Model X(2016/04 - 2021)

( Prosím potvrďte dílů číslo před nákupem, Díky)

Poznámka: Prosím zkontrolujte číslo dílu pro vaše vozidlo, odpovídající informace jsou pouze pro referenční účely. Pokud si nejste jisti, o produktu, prosím, kontaktujte nás před nákupem, aby se zabránilo zbytečným vrátit, odpovědnost nákup nesprávnou položku, bude hradí kupující. Děkuji za nákupy s námi a jsme ochotni poskytnout vodítko, pokud budete potřebovat.

Poštovné a balné:

7-10 pracovních dnů pro NÁS

5-10 pracovních dnů na UK, Kanada, Německo,Austrálie, Španělsko,Polsko, Francie,Asie.

14-21 pracovních dnů, pro země Středního Východu.

18 až 25 pracovních dnů pro Rusko, Brazílie, Evropské země.

24-32 obchodní dny pro země Jižní Ameriky.

Vezměte prosím na Vědomí: kupující je odpovědný za veškeré platné dovozní clo a místní daně.

Prosím ověřte, zda váš cla před nákupem.

Všechny objednávky budou mít sledovací číslo , které se objeví ve vaší zprávu jako balíček poslal, by vás mělo uklidnit, když budete platit za to. Pokud jakékoliv podezřelé informace je zahlédli, dejte nám prosím vědět co nejdříve.

Budeme rádi pomohou, jinak to nám dává iluzi, že nic není špatně.

Poté, co jsme obdrželi úplného zaplacení vymazány, vaše zboží bude odesláno do 1-2 pracovních dnů.

Instalační Proces:

1. Uvolněte pneumatiky: Odstraňte ventil cap a jádru a vypusťte pneumatiku. 2. Demontovat pneumatiky: Svorka pneumatiky na pneumatiky měnič, a nastavte ventil na 1 hodině relativní pneumatiky oddělení hlavy. Vložte nástroj pneumatiky a zvedněte patku pneumatiky na montážní hlavu na slevu hlavy. 3. Odpojení senzoru: Pomocí šroubováku odstraňte upevňovací šroub a snímač z dříku Ventilu, pak povolte matici a sejměte ventil. 4. Montáž snímače a ventilu: Zasuňte dřík ventilu přes ventil otvoru ráfku. Utáhněte šroub-matice s 4,0 Nm s pomocí polohovací kolík. Montáž snímače těla proti ráfku a utáhněte šroub. 5. Montáž pneumatik: pneumatiky na ráfku, ujistěte se, že ventil tváře oddělení hlavy v úhlu 180 stupňů. Připevněte pneumatiku přes ráfek.

Návrat politiky:

Prosím, kontaktujte nás, pokud máte nějaký problém, když obdržíte produktů. My bychom uspořádat vrátit nebo nahradit rozumný důvod. Díly musí být resaleable a v původním obalu. Nemůžeme vzít zpět použitých dílů. Nemůžeme vzít zpět nainstalován, nebo se snažil částí. My si vyhrazujeme právo odmítnout a vrátit veškeré díly, které jsme našli, byly instalovány, používány, nebo nesplňují výše uvedená kritéria. Návrat žádosti musí být do 30 dnů od obdržení. Pochopte prosím, že přepravní poplatek by byl zodpovědný za kupujícího, pokud neexistuje žádné chyby nebo problémy s kvalitou produktů. Kopie faktury by měla být zařazena s návratem.

Storno Podmínky:

Objednávku nebo část objednávky může být zrušena až do doby, kdy je dodáno a již není v našem vlastnictví.

Lepší služby:

Děkujeme vám za nákupy s námi. Byli bychom rádi, obdržíte zpětnou vazbu a pomozte nám vylepšit naše služby. Náš pokrok vždy vychází z vaší podpory. Laskavě doporučte nás pokud se vám líbí naše produkty a pozitivní komentář na světlo naší hvězdy.

Štítky: ios snímače tlaku v pneumatice, tpms snímače pneumatiky, r300, b max ford, tlaku v pneumatikách alarm těžké, nissan teana obrazovce, snímač tpm, sledování tlaku v pneumatikách ventilu, tpms senzor vnitřní, tesla x.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 1074812-00-B

Napsat svou recenzi!

Auto TPMS Senzor 1074812-00-B Systém Monitorování Tlaku v Pneumatikách pro Tesla Model 3 Model S Model X 433MHz TyreAirMonitor 107481200B

Napsat svou recenzi!

Související produkty