Kniha: Renault Sandero 2/Sandero Stepway 2 (b) sG. V. REM. Služby. Pak, barvu. Foto. Šedé. RBP | Třetí Řím

Nové

535.58 Kč

Renault Sandero-subcompact pětidveřový hatchback je vytvořen na podvozku Renault Logan. Full-scale výroba vozu ve francouzské továrně pojmenované po Ayrton Senna v Curitiba začala v prosinci 2007. Off-road verze s názvem Sandero Stepway, představila široké veřejnosti, úspěšně prošel prezentaci v Evropě v roce 2010. V Moskvě v továrně "Renault" Rusko (do roku 2014 "autofroms") renault Sandero byla vydána v prosinci 2009. Prodeje v Rusku začal 1. Března 2010. Na podzim roku 2012, nová generace Sandero hatchback byl představen na autosalonu v Paříži, paralelně s, která byla představena a aktualizovány off-road verzi Sandero Stepway. Referenční informace, barevných fotografií, příručka pro provoz vozů Renault Sandero 2/Sandero Stepway 2 od roku 2014 vydání, vybavené benzinové motory D4F (1,2 L;75 hp), K7M (1,6 L.; 82 hp), k4m (1,6 L;102 hp) s mechanickou a automatickou robotickou převodovkou, umožňují motoristům-majitelé znát nejen vlastnosti pomocí automobilů, ale také jeho design, diagnostiku, a také nezbytné opravy.

Unikátní příručka pro údržbu a opravy automobilů Renault Sandero 2/Sandero Stepway 2 z nakladatelství "Třetí Řím" vytvořil zkušený profesionální autoři. Užitečné a potřebné informace jsou umístěny na více než tři sta posun stránky, formát (ŠXV) 205x285mm. S původní barevné fotografie, které jsou více než tři tisíce. Prezentovaná série "opravy bez problémů" je určen pro uživatele s různé úrovně vzdělávání, od začátečníky i zkušené mistry, aby motoristé s různými zážitek z jízdy. Tato oprava příručka Renault Sandero 2/Sandero Stepway 2 se ukázalo být přesné a velmi informativní. Hlavní témata jsou vybrána s ohledem na přání a potřeby čtenářů, a text, který je snadno přístupný pro další rozvoj. Velké množství vizuálního materiálu (fotky, elektrické obvody) navrhované vydání, bude to pomůže pochopit každou otázku a úspěšně cvičit v různých podmínkách, například i na silnici, když auto nutně potřebuje opravit. Začínají se seznámit s navrhovanými slovník, prosím, na vědomí kapitol, kde zkušení automechanici přejděte na pravidla bezpečnosti při provádění různých praktické práce.

V příručce praktické příručce jsou všechny elektrické obvody Renault Sandero 2/Sandero Stepway 2, které jsou zvýrazněny v samostatné kapitole knihy. Pro všechny opravy případech, tam je druhá část příručky, jejichž autoři nabízejí krok-za-krokem řešení možných problémů, souvisejících s provozem auta. Diagnostika a opravy algoritmus v každém případě jsou uvedeny v detailu a jasně tak, že i začátečník mistra nebo řidič je obvykle v moci nezávisle pochopit vina a spolehlivě eliminovat poškození, stejně jako správně provádět tyto související práce, jako montáž a demontáž, instalace, konfigurace.

Štítky: stepway, renault stepway, dacia stepway, logan2, zábradlí renault sandero stepway 2, zboží renault sandero stepway 2, mazda křídlo, sandero stepway 2 dveře, rukojeť sandero stepway 2, renault sandero.

Značka Третий Рим

Napsat svou recenzi!

Kniha: Renault Sandero 2/Sandero Stepway 2 (b) sG. V. REM. Služby. Pak, barvu. Foto. Šedé. RBP | Třetí Řím

Napsat svou recenzi!

Související produkty