LED GS-5800 Ultrazvukový Detektor Úniku Vzduchu Úniku Plynu Metr

Nové

4 178.86 Kč

Datasheet: https://drive.google.com/file/d/1gZ8LSZxbvOpgbo-98NmxvmCnQuLWSqoM/view?usp=sharing uživatelská příručka: https://drive.google.com/file/d/1vhGOTiB7aA0t8rTtczln2BGMyyCmKBWP/view?usp=sharing

Identifikuje a tečky úniky generovaný tlak, vakuum, voda, plyn nebo vzduch.

Tento Ultrazvukový Detektor Netěsností převádí ultrazvukové signály produkované průmyslové stroje do snadno rozpoznatelné slyšitelné zvuky pro uživatele k vyhodnocení stavu jednotlivých komponent.GS-5800 nabízí konektor pro sluchátka (sluchátka prodáván samostatně) pro použití v hlučných prostředích.

Funkce

Lokalizuje netěsnosti generovaný tlak, vakuum, voda, plyn nebo vzduch

LED sloupcový displej úniku úrovni

Slyšitelný zvuk pomáhá v přesném úniku

Jack pro sluchátka pro hlučná prostředí (sluchátka prodává se samostatně)

Uživatelem nastavitelná citlivost volantu

Baterie tlačítko zkontrolovat

20 až 100 kHz frekvenční odezva

Ultrazvukový Vysílač vysílá 40 kHz signál, který, když je detekován metr, označuje umístění a velikost úniku (GS-400 Ultrazvukový Vysílač , který se prodává samostatně)

Frekvenční rozsah 20 až 100 KHz Nastavení Citlivosti Ano (kola) Displej LED Bargraf Alarm Akustický (bzučák) konektor pro Sluchátka Ano Napájení 9V baterie Indikátor Nízkého stavu Baterie Ano Certifikace Výrobku CE Provozní Teplota 32 až 122°F (0 až 50°C) Skladovací Teplota 14 až 140°F (-10 až 60°C) Rozsah Provozní Vlhkosti 10-90% Rozměry 10 x 2.8 x 1.1" (255 x 70 x 28mm)

Co je v ceně

GS-5800 Ultrazvukový Detektor Netěsností

Gumová Láhev Zátka s Plastovou Hadičku

1/2" PVC Potrubí Montáž

Tvrdé Pouzdro

APLIKACE

GS-5800 Ultrazvukový Detektor Úniku pouze (1) Netěsnosti v chladících a klimatizačních systémů.Únik detektor být použity k detekci úniky podtlaku nebo tlaku netěsnosti v chladících a klimatizačních zařízení.Únik bude vydávat ultrazvukové zvuk jako chladivo uniká jednotky.Detektor může být použit k určení přesného místa úniku tím, že "naváděcí" na tento zvuk. (2) Netěsnosti v topném systému. (3) Vnitřní netěsnosti v parním převody. (4) Stlačeného vzduchu úniky. (5) Pneumatiky & trubice úniky. (6) Motoru těsnění. (7) Elektrické jiskření.Jiskření může být detekována s ultrazvukový detektor úniku.Elektrický oblouk produkuje bohaté ultrazvukové spektrum, které je poměrně hlučné.Použít PVC trubky příslušenství pro rozšíření senzor roh dector pro bezpečnostní účely. (8) zkontrolovat ložiska problémy. (9) Pečeme systému.

GS-5800 Ultrazvukový Detektor Úniku + Ultrazvukový vysílač(GS-400, volitelný) (1) úniky Vzduchu kolem dveří a oken těsnění a těsnění. (2) úniky Vody do střechy. (3) Potrubí a trubky identifikace. (4) Dveří a zavazadlového prostoru těsnění. (5) Sklo úniky.

Štítky: radon je plyn detektor domů, co plynoměr, plyn tester, měřič kyslíku, detektor úniku tester, co2 kkmoon, úniku plynu senzor, vzduch co2 metr, kvalita vzduchu metr vnější, sledovat kvalitu ovzduší.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Číslo Modelu GS5800
Značka YIXUANNIBIAOYI
S LCD Obrazovkou, Nebo Ne Ano
Typ Plynu ...

Napsat svou recenzi!

LED GS-5800 Ultrazvukový Detektor Úniku Vzduchu Úniku Plynu Metr

Napsat svou recenzi!

Související produkty