Praktické, Odolné, Vysoce Kvalitní Bezdrátový USB Lan Adapter Wi-fi Rychle 300M Alternativní Dual-band HDTV Adaptér Pro Sony UWA-BR100

Nové

158.84 Kč

RYCHLE 300M Univerzální Bezdrátový Dual-band Adaptér HDTV

Vlastnosti:

Barva:Jako obrázek show

Typ:HDTV Adaptér

Podporuje: Windows 8

Styl:Praktické odolné

Množství:1KS

Země/Region Výroba:Čína

Popis:

1.Zbrusu nový a vysoce kvalitní.

2.Připojte váš TV k vaší domácí bezdrátové síti bez nepořádku a potíží přemístění modemu s Universal Wireless HDTV Adapter.

3.Tento adaptér je snadno připojit k zadní části TELEVIZORU, což vám umožní streamovat HD obsah z lokalit, jako je Netflix, Hulu a YouTube, aniž by byla ohrožena vaše TV je elegantní styl (aplikace se Liší Podle Modelu).

4.Tento univerzální adaptér vhodný pro Sony internet-ready Televizorů a Blu-ray přehrávače, a to 802.11 a/b/g/n síťová kompatibilita znamená, že to bude fungovat s jakoukoli domácí sítě. Přidat tento adaptér k připojení HDTV ready odemknout jeho potenciál.

5.Standardu Wi-Fi-IEEE 802.11 n (draft); Bezdrátové Přenosové Rychlosti-300 Mb / s; Rozhraní/Porty-Fast Ethernet Port-Ano; Rozhraní/Porty-VGA-Ne; I/O Rozšíření-Rozšiřující Sloty-Není Použitelné; Fyzikální Vlastnosti-Výška-0,7 palců.

6.ISM Band-Ano; Zabezpečení Bezdrátové sítě-WPA-PSK ; WPA2-PSK ; 64/128-bit WEP; ; Rozhraní/Porty-Gigabit Ethernet Port-Ne; Rozhraní/Porty-Sériový Port-Ne; Výkon Popis-Power Over Ethernet-Ne; Fyzikální Vlastnosti-Šířka-2.4.

6.Vyhněte se dlouhé navléci kabely Svobodu umístit váš centrum domácí zábavy kdekoliv, a stále připojení k Internetu.

7.Zabezpečení bezdrátové sítě-WPA-PSK.

8.Podpora jednoho Tlačítka WPS připojení k vyberte routery.

Obsah Balení:

1*HDTV Adaptér

1*Ethernet Kabel

1*Uživatelská Příručka

Poznámka :

Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

Štítky: ethernet tablet, 125 ybr, převodník adaptér usb, c14 podvozek, rádio digitální internet wifi, internetové wi-fi rádio, set top box, smart tv, wifi, kabelový adaptér usb, samsung wireless lan adapter wis09abgn2, kostky shaker.

Rozhraní USB
Podporu AAC No
podporuje windows 8
Zvukové Stopy Dvakrát
High Definition Support 1080p
Styl Praktické Odolné
Funkce NIC
Podpora Paměťových Karet No
Obsah Audio&Video
Číslo Modelu Adaptér Wifi
Podpora Apt-x No
Značka Eshowee
WI-fi Standard 2.4 G
Bezdrátové Typ Wifi
Typ HDTV Adaptér
Země/Region Výroba Čína
Balíček Ano
Množství 1ks

Napsat svou recenzi!

Praktické, Odolné, Vysoce Kvalitní Bezdrátový USB Lan Adapter Wi-fi Rychle 300M Alternativní Dual-band HDTV Adaptér Pro Sony UWA-BR100

Napsat svou recenzi!

Související produkty