Vodní Pistole Vysoký Tlak, Pulsní, Vzduchové Čištění Automobilů Zbraň Povrch Vnitřní Vnější Tornádo Nástroj, Vodní Pistole A Sněhu, Pěny Lance Mytí Auta

Nové

79.10 Kč

Popis:

Přehled:

Naše Auto Čištění Postřikovače přijímá PP plastu a hliníkové slitiny, lehké, odolné proti oděru a trvanlivé.Vybaven 1000 ml nádrž na vodu a pohodlně se vešly kapesní design, které umožňují snadno uchopit a ovládat výstupní úroveň stříkání přes nastavitelný ventil (Poznámka: musíte vybavit vzduchové kompresory s 6Bar/87Psi minimální konstantní tlak vzduchu, vzduchové trubice, atd..).Přijme pokročilé cyklónové čištění technologií, rychlejší a jednodušší čištění vašeho vozu na všechny podrobnosti, než pomocí štětce nebo tampony.Snadné použití a široce používané v čištění interiéru vozu a exteriéru, jako jsou dveřní džemy, kožené čalounění auta, držáky, konzole, měňavci, dveřní panely, a předpínače navíječe, kola povrchu atd.

Funkce:

Ideální Auto Čištění Nástrojů : Pokročilé čištění postřikovače navržen s unikátní cyklónové čištění, rychlejší a jednodušší čištění vašeho vozu na všechny detaily, které se obtížně čistí ručně.Horn hlavy kartáče, které lze vyčistit a suchý vzduch v sekundách.Je to jednodušší a rychlejší než malé podrobně kartáče nebo tampony.

Široká Kompatibilita a Snadné Použití : Vhodné pro většinu vzduchových kompresorů s 6Bar/87Psi minimální konstantní tlak vzduchu.Plně naplnit 1000 ml nádrž na vodu s mýdlem, stiskněte stávající tlakové mytí spoušť čištění postřikovače, a můžete snadno nastavit a ovládat výstupní úroveň postřik pomocí přiloženého otočný knoflík.

1000 ml Nádrž na Vodu a Pohodlně Grip : Vestavěný s 1000 ml nádrž na vodu a pohodlně se vešly kapesní design, dostatečně neutrální krém skladování a kontrolovatelné kapesní přinese vám mnoho pohodlí a aby se vaše auto čisté, jen během několika minut.

Odolné a Robustní : Přijímá PP plastu a hliníkové slitiny, lehké, odolné proti oděru a trvanlivé.Nádrž na vodu je vybavena bronzových částí na společný bod, který je robustní a odolné proti korozi.

Široce Používán : Široce používán pro všechny oblasti auto interiéru nebo exteriéru, jako jsou dveřní džemy, kožené čalounění auta, držáky, konzole, měňavci, dveřní panely, a předpínače navíječe, povrchu kola atd..

Specifikace:

Specifikace:

Typ Produktu: Auto Čištění Postřikovače

Barometrický Tlak: 6-9.2 Bar

Pracovní Teplota: 10-40 ° C

Láhev Kapacita: 1000ML

Materiál: PP Plast, Hliníkové Slitiny, Bronz

Konektor Průměr: 0,7 cm/0.276 inch

Hlavní Položka Velikost: 12.60 x 4.53 x 8.66 inch (L×W×H)

Položka Hmotnost: 1.194 kg

Obsah Balení:

Obsah Balení

1 × Čistící Postřikovač

1* Láhev

1 × Štětec

Štítky: čisté tornádo, tornádo, tryska kanalizační, bluetooth sluchátka je, upravit sněhu, pěny lance, acoust pěny, obrazovky čistící pěna, karcher k2, vzduchové pistole tornado, inženýrské nástroje.

Tryska Materiál Inženýrství Plastové
Rozhraní Materiálu Inženýrství Plastové
Rukojeť Typ Palm Typ
Původ KN(Původu)
S Vodní Dýmky No
Značka JOSHNESE
velkoobchod,dropshipping Podpora
Materiál Těla Inženýrství Plastové
Vodní Sprej Typ sprcha

Napsat svou recenzi!

Vodní Pistole Vysoký Tlak, Pulsní, Vzduchové Čištění Automobilů Zbraň Povrch Vnitřní Vnější Tornádo Nástroj, Vodní Pistole A Sněhu, Pěny Lance Mytí Auta

Napsat svou recenzi!

Související produkty