Montessori hračky vzdělávání v raném dětství zvířat rovnováhu stavební bloky, dřevěné hračky, rodina, hračky, děti, dárky

Nové

139.22 Kč

Informace O Výrobku

Montessori hračky vzdělávání v raném dětství zvířat rovnováhu stavební bloky, dřevěné hračky, rodina, hračky, dětské dárky Název Produktu: Zvířecí rovnováhu stavební blok Věkové Rozmezí: Nad 2 roky staré Velikost: 21.4*21.4*5.6 cm(jako obraz) Materiál: Vysoce Kvalitní Dřevo Funkce: Zlepšit vaše dítě vývoj mozku a myšlení růstu Skutečné Fotky Ukázat:

Lepší Služby

1.Nabízíme služby Drop shipping objednávky , Vítejte Drop odesilatel se, aby z mého Obchodu. 2.Normálně,budeme posílat vaše položky do 1-5 dnů . 3.Pravidla se liší v každé zemi, bohužel neexistuje žádný způsob, jak pro nás znát pravidla, předpisy, vlastní tradice, praktiky, papírování v každé zemi, a Proto nemůžeme nabídnout poradenství o daně ve své zemi, ale pokud víte, že informace z daní, pravidla ve vaší zemi, řekni nám, my jsme více než rádi, aby sledovat váš krok. Zpětná vazba 1.Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. 2.Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: relaxe židle venkovní, thai betta ryby, prodej, relaxer léto, oceán, relaxer rozkládací lavice, rorec rýže kosmetiky, kim bonnie dětství, uvolněné vlasy přírodní, otevřených úst roubík velký, kalhoty pásu automatické.

Pohlaví Unisex
Věkové Rozmezí 2-4 Roky
Číslo Modelu 66
Značka HBB
Materiál Dřevo
Varování NO

Napsat svou recenzi!

Montessori hračky vzdělávání v raném dětství zvířat rovnováhu stavební bloky, dřevěné hračky, rodina, hračky, děti, dárky

Napsat svou recenzi!

Související produkty