Ochranné Brýle 3M SF401AF-EU SF403AF-EU SF402AF-EU Bezpečnostní Ochrany, Bezpečnosti na Pracovišti Dodávky chrání proti zamlžení a poškrábání SecureFit 400 otevřené ochranné brýle AS/AF povlak proti poškrábání, zamlžení

Nové

181.87 Kč

SPECIFIKACE

3m™ securefit™ série otevřené ochranné brýle si uvědomit, inovativní, patentovaná technologie rovnoměrné rozložení arc tlak v oblasti uší. Unikátní oblouky jsou přirozeně regulovány v rámci jednotlivých hlavu parametry. 3M™ securefit™ brýle jsou vhodné pro různé hlavy velikostí a širokou škálu aplikací.

Dříve bylo nutné nastavit ruce, aby zajistily, vhodné na různé typy tváří. Na securefit™ series je nová generace brýlí s self-nastavitelná ramena. Tyto brýle jsou vhodné téměř pro jakýkoliv obličej. Nejuniverzálnější model. Poskytují pohodlné nošení zcela na různé tváře-netlačte, ne spadnout i s prudkými pohyby hlavy. Oblouky jsou vyrobeny ze speciálního patentovaného materiálu, který je neuvěřitelně tenký (pro dokonalé pohodlí), ale zároveň velmi odolné. Jeden model pro všechny je spolehlivou fixaci, ochranu a dokonalé uchycení pro většinu typů a velikostí osob bez použití dalších upevňovacích a regulační prvky. Není třeba provádět úpravy! Brýle jsou neuvěřitelně pohodlné. To je jeden z nejlehčích modelů brýlí na světě! Váží pouze 19 GR. Jsou tak pohodlné, že zapomenete, aby si je pryč. Měkký nosní můstek a konce ramen poskytují větší pohodlí.

● Brýle, které se hodí téměř každý! Krásné přistání na plochy různých velikostí.

● Díky patentované technologii distribuovaných tlak na ramena, brýle, posaďte se pohodlně na většině plochy-netlačte na hlavě, nekloužou z povrchu při pohybu.

● Měkký nosní můstek a konce ramen poskytují větší pohodlí.

● As/AF vrstvou proti poškrábání a zamlžování na obou stranách (uvnitř i vně objektivu)

● Brýle jsou neuvěřitelně lehké a pohodlné. Hmotnost-pouhých 19G!

● Brýle jsou perfektně kompatibilní s sluchátka, díky ploché, flexibilní a velmi odolný oblouky.

● Vysoká pevnost Polykarbonátové Čočky chrání proti letícím částicím při rychlosti 45 m/s (označení F, ochrana proti vysokorychlostním částicím s nízkou spotřebou energie-vysoká ochrana mezi otevřenými brýle). Efektivní při extrémních teplotách (značení t-5⁰с až + 55 ⁰с podle tr TC, označení F, je také potvrzeno dobrovolné testy na-30 ° C). Chrání proti UV záření (při dobré rozpoznávání barev).

● Mají nejvyšší optická Třída Č. 1. Poskytují jasnou viditelnost bez zkreslení, vysoká optická transparentnost, nemají žádné omezení na délku nošení brýlí.

● Transparentní čočky poskytují maximální viditelnost a nejlepší reprodukci barev.

● Žlutá čočky jsou vhodné pro práci v podmínkách špatného osvětlení a v mlze.

● Šedé čočky poskytují ochranu proti světlé Slepý Světla, minimalizovat zkreslení ze slunečního záření, snižují únavu očí a napětí. Země Původu Tchaj-wan Výrobce SecureFit™ rozsah působnosti Bezpečnost Typ brýlí Otevřete Objektiv barva Průhledný Materiál Čočky Polykarbonát Anti-fog a nuly ochranu, AS/AF

VZHLED KÓDU

Štítky: skleněné práce, snow sport, 3m 6200, 3m samolepka, 3m, goggl, 3m vhb, 3 m pásky, brýle bezpečnost, sklo bezpečnostní.

Značka 3M

Napsat svou recenzi!

Ochranné Brýle 3M SF401AF-EU SF403AF-EU SF402AF-EU Bezpečnostní Ochrany, Bezpečnosti na Pracovišti Dodávky chrání proti zamlžení a poškrábání SecureFit 400 otevřené ochranné brýle AS/AF povlak proti poškrábání, zamlžení

Napsat svou recenzi!

Související produkty